jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۵۹۸۴   ۱۴ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۴:۵۸

جام جم ورزشی: مدافع برزیلی بارسلونا این روزها یکی از حاشیه ساز ترین بازیکنان تیم خود به شمار می رود.

"آلوز" خودش را شبیه خواننده مشهور می داند+عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، آلوز هر چند بازیکن پر حاشیه ای به شمار می رود اما نظرسنجی های مکرر درباره محبوب ترین های بارسلونا نشان می دهد او همواره در میان پنج بازیکن برتر تیم خود به شمار می رود. آلوز در یکی از جدیدترین نظرسنجی ها بعد از مسی و نیمار نفر سوم محبوب ترین هاست یعنی بالاتر از بازیکنانی همچون جرارد پیکه و لوئیس سوارز. به هر حال اخبار متعددی در رابطه با جدایی این مدافع برزیلی از بارسلونا به گوش می رسد. زمزمه های جدایی این مدافع برزیلی از بارسلونا از سال گذشته آغاز شد و اکنون به اوج رسیده است. بر اساس آخرین اخبار منچستریونایتد طرفدار سفت و سخت این بازیکن برزیلی به شمار می رود و حتی بودجه قابل توجهی را برای جذب مدافع برزیلی بارسلونا کنار گذاشته اند. احتمال جدایی این بازیکن از بارسلونا روز به روز تقویت می شود این در حالی است که وی بدون توجه به این اخبار در دنیای خود سیر می کند. جدیدترین عکسی که آلوز از خود در اینستاگرام به نمایش گذاشته بسیار مورد توجه قرار گرفته است. او عکسی از خود در کنار الویس پریسلی خواننده شهیر و فقید آمریکایی منتشر کرده و خود را شبیه به او می داند. به نظر شما این دو واقعا شباهتی به هم دارند؟!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر