jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۴۴۹۹۵ ۲۲ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۰:۳۱

"پاتریس اورا" و "ریو فردیناند" بازیکنان قدیمی منچستر یونایتد به زودی از این باشگاه خداحافظی می‌کنند.

وقت خداحافظی "اورا" و "فردنیاند" فرا رسید

دیوید مویس سرمربی باشگاه منچستر یونایتد در این خصوص در گفتگو با روزنامه میرر گفت: آنها (پاتریس اورا و ریو فردیناند) بازیکنان حرفه‌ایی و فوق‌العاده‌ایی هستند به شدت تلاش کردند و هم‌اکنون اینجا هستند.

ویرا هم‌اکنون تصمیمش را گرفته و می‌خواهد بازیگری‌اش را در این تیم به پایان برساند

سرمربی شیاطین سره در عین خال گفت : من با پاتریک صحبت کردم و کسانی که با او کار می‌کنند را می‌شناسم من به او گفتم که چقدر برای ما مفید است و ما می‌خواهیم او بماند.

مویس افزود :او نقش مهمی را در تیم ما ایفا می‌کند و در رختکن تیم بسیار مفید ظاهر می‌شود و در واقع او از همان بازیکنانی است که به درد یونایتد می‌خورد و ما می‌خواهیم او را به یونایتد بیاوریم و ما دوست داریم که باز هم با آنها کار کنیم./ باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع با ارتش یک نفره

وداع با ارتش یک نفره

از منظر من دیگو مارادونا بزرگترین چهره تاریخ فوتبال جهان است. قصد ندارم بعد از مرگش در مورد او غلو کنم، اما مارادونا یک شخصیت چند‌بعدی بود و اصولا به شکلی پارادوکسیکال و تضادگونه در جهان فوتبال حضور داشت.

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر