jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۵۴۶۲۳۲ ۱۳ اسفند ۱۳۹۱  |  ۱۱:۲۶

" زمزمه احکام " عنوان میان برنامه " تا نیایش " از گروه معارف شبکه تهران است که هر روز به مدت 7 دقیقه قبل از اذان ظهر روی آنتن می رود. به گزارش روابط عمومی سیما ، مجتبی جانباز تهیه کننده میان برنامه " زمزمه احکام " در تشریح ساختار این برنامه گفت: این برنامه با محوریت پاسخگویی به سوالات شرعی و فقهی مبطلابه جامعه و برخی از سوالات پیامکی شهروندان در 51 قسمت تهیه و تولید شده است که کارشناس برنامه حجت الاسلام و المسلمین وحید پور است. جانباز ادامه داد: قرار است این برنامه از سال آینده به صورت مجزا و مستقل هر روز قبل از اذان ظهر پخش شود.

" زمزمه احکام " بر روی آنتن شبکه تهران

به گزارش روابط عمومی سیما ، مجتبی جانباز تهیه کننده میان برنامه " زمزمه احکام " در تشریح ساختار این برنامه گفت: این برنامه با محوریت پاسخگویی به سوالات شرعی و فقهی مبطلابه جامعه و برخی از سوالات پیامکی شهروندان در 51 قسمت تهیه و تولید شده است که کارشناس برنامه حجت الاسلام و المسلمین وحید پور است.
جانباز ادامه داد: قرار است این برنامه از سال آینده به صورت مجزا و مستقل هر روز قبل از اذان ظهر پخش شود.
 

انتهای پیام/

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر