jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۰۱۸۲   ۰۷ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۵:۰۹

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه

انهدام باند سارقان گوشی‌قاپ با 43 فقره سرقت

فرمانده انتظامی استان از دستگیری اعضای یک باند سارقان گوشی خبر داد و گفت: افراد دستگیر شده تاکنون به 43 فقره سرقت اعتراف کرده اند.  

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری ایسنا، سردار "علی اکبر جاویدان" اظهار داشت: پس از وقوع چندین مورد سرقت و زورگیری تلفن همراه شهروندان در شهر کرمانشاه، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قرار گرفت. 
 
انهدام باند سارقان گوشی‌قاپ در کرمانشاه
وی افزود: کارآگاهان زبده و متخصص پلیس آگاهی به طور جد بررسی این پرونده را در دستور کار قرار دادند و توانستند پس از چندین روز تلاش هویت و مخفیگاه سارقان را شناسایی کنند. 
این مقام انتظامی بیان داشت: پس از هماهنگی های لازم یک گروه از ماموران مجرب پلیس آگاهی به محل مورد نظر اعزام و 2 سارق را در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند. 
سردار جاویدان با اشاره به اینکه از مخفیگاه متهمان 25 دستگاه گوشی تلفن همراه مسروقه و 2 سواری پراید که از آنها در سرقت ها استفاده می شد کشف شد، گفت: سارقان دستگیر شده تاکنون به 43 فقره سرقت گوشی تلفن همراه در شهر کرمانشاه اعتراف و تعدادی از مال باختگان نیز شناسایی شده اند که اموال آنها پس از طی مراحل قانونی بازگردانده می شود. 
این مقام انتظامی اضافه کرد: این سارقان در ساعات پایانی شب عابران پیاده را در مکان های خلوت شناسایی و با اعمال زور و خشونت گوشی تلفن همراه آنها را سرقت و بلافاصله متواری می شدند که با استعانت از خدای متعال و توان تخصصی کارآگاهان پلیس آگاهی کرمانشاه شناسایی و دستگیر شدند. 
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به دستگیری 2 نفر مالخر در این رابطه،گفت: رسالت پلیس تامین نظم و امنیت جامعه است و به افرادی که بخواهند امنیت جامعه راخدشه دار کنند هشدار داده می شود با برخورد قاطع و قانونی پلیس و دستگاه قضائی روبه رو خواهند شد.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر