jamejamonline
دانش عمومی کد خبر: ۱۲۸۹۹۷۰ ۰۶ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۴:۰۶

لی هیمز مدیر اجرایی حراج لویدز، گفته است که این خودرو نادر بدون شک یکی از مهم ترین قطعات در تاریخ مسابقات موتوری استرالیا است که بعد از مدت ها به حراج گذاشته می شود.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روزیاتو، خودرویی که ممکن است گران ترین خودروی هولدن تاریخ باشد هفته آینده به حراج گذاشته خواهد شد. این خودرو مشهور ۱۹۷۷ LX Torana که یکی از نادرترین و محبوب ترین خودروهای کلاسیک در میان دوستداران خودروهای قدیمی است به خاطر تاریخچه خاص خود ممکن است تا دو میلیون دلار نیز به فروش برسد. این خودرو خاص توسط جان هاروی، راننده مشهور در مسابقات قهرمانی اتومبیلرانی استرالیا بین سال های ۱۹۷۷ تا ۱۹۷۹ رانده شده است.
 
حراج گرانقیمت‌ترین خودرو مسابقه‌ای ساخت استرالیا با قیمت ۲ میلیون دلار+عکس
حراج گرانقیمت‌ترین خودرو مسابقه‌ای ساخت استرالیا با قیمت ۲ میلیون دلار+عکس

لی هیمز مدیر اجرایی حراج لویدز، گفته است که این خودرو نادر «بدون شک یکی از مهم ترین قطعات در تاریخ مسابقات موتوری استرالیا است که بعد از مدت ها به حراج گذاشته می شود. این خودرو با آرم HTD Marlboro ارائه شده و همانند روزهای خوب گذشته در مسیرهای مسابقه به پیش می رود». این حراجی آنلاین چند هفته زودتر برگزار شده و از هم اکنون توجه کلکسیونرهای خودروهای قدیمی در سراسر جهان را به خود جلب کرده است. آخرین قیمت پیشنهادی ثبت شده برای این خودروی کلاسیک اکنون در فاصله ۷۲ ساعته تا روز حراجی به عدد ۷۰۰,۰۰۰ دلار رسیده است که با نزدیک شدن به حراجی به سرعت افزایش خواهد یافت.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

در پی انتشار گزارش روزنامه جام‌جم در چهارم دی ۹۹ با عنوان «یک فیس‌لیفت جدید» که به بررسی آرای کارشناسان درباره محصول جدید ایران‌خودرو (خودروی تارا) می‌پرداخت، کیانوش پورمجیب، معاون تحقیقات،‌ طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو در گفت‌و‌گو با جام‌جم ضمن اشاره به به برخی ویژگی‌های مهم خودروی تارا، هرگونه ارتباطی بین طراحی خودروی کراس‌اور کی۱۲۵ (K۱۲۵) که قرار است به‌زودی رونمایی شود با پژو ۲۰۰۸ را رد کرد.

عزم ملی، واکسن ملی

عزم ملی، واکسن ملی

دیروز واکسن کرونای تولید کشور به اولین داوطلبان تزریق شد. باید بدانیم کشورهای اندکی در جهان وجود دارند که به دانش تولید واکسن دست پیدا کرده‌اند.