jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۹۹۶۹   ۰۶ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۴:۰۵

فرمانده انتظامی سیستان‌ وبلوچستان

حدود ۳ تن موادمخدر در سیستان‌ وبلوچستان کشف شد

فرمانده انتظامی سیستان‌ وبلوچستان گفت: ماموران انتظامی استان دیشب ۲ تن و ۹۰۹ کیلو و ۴۱۰ گرم انواع موادمخدر را در شهرستان‌های زاهدان، ایرانشهر و خاش کشف کردند.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری ایران آنلاین، سردار احمد طاهری  اظهارداشت: مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان‌های ایرانشهر، زاهدان و خاش شامگاه دیشب در چند عملیات جداگانه و موفقیت‌آمیز و پس از درگیری چند ساعته با ۲ تیم از یک باند بزرگ قاچاق مواد فیونی ضمن دستگیری چهار قاچاقچی در مجموع ۲ تن و ۹۰۹ کیلو و ۴۱۰ گرم مواد افیونی شامل ۲ تن و ۳۴۱ کیلو و ۴۱۰ گرم تریاک و ۵۶۸ کیلو گرم حشیش را کشف کردند.
 
حدود ۳ تن موادمخدر در سیستان‌ وبلوچستان کشف شد
فرمانده انتظامی سیستان‌وبلوچستان بیان کرد: در این ۲ عملیات یک دستگاه سواری سمند و ۲ دستگاه پژو ۴۰۵ توقیف و یک قبضه سلاح گرم کشف شد.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر