jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۹۸۰۹ ۰۵ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۸:۰۳

سرپرست واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آستارا

مهار آتش‌سوزی و تخریب کوره‌های زغال در آستارا

نیروهای آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آستارا آتش‌سوزی یک واحد مسکونی را مهار و ماموران منابع طبیعی این شهرستان، ۲ کوره تولید زغال را در جنگل‌ها تخریب کردند.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری ایرنا، سرپرست واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آستارا روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا اظهار کرد: آتش سوزی منزل مسکونی، قبل از ظهر امروز در خیابان اسکله روی داد و ۲ آتش نشان با یک خودروی آتش نشانی آن را مهار کردند.
 
مهار آتش‌سوزی و تخریب کوره‌های زغال در آستارا
بابک لطف جویی ادامه داد: علت آتش سوزی نشت گاز بخاری بود و در این حادثه به بخشی از ساختمان و اسباب و اثاثیه آن خسارت وارد شد و خوشبختانه خسارت جانی نداشت.
وی گفت: آتش نشانی آستارا با ۱۸ نیروی انسانی و هشت خودروی سنگین، نیمه سنگین، امداد و آب رسان فعالیت می‌کند و شهروندان در موقع آتش سوزی، نشانی دقیق محل حادثه را ارائه و با حفظ نظم و آرامش، عوامل آتش نشانی را در مهار حادثه یاری کنند.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری آستارا هم اظهار کرد: ۲ دهنه کوره غیرمجاز زغال، روز گذشته در ارتفاعات جنگلی روستای بهارستان مشاهده و تخریب و در این رابطه یک نفر دستگیر و به مقام قضایی معرفی شد.
نسرین غزنوی یادآور شد: وسعت اراضی ملی آستارا ۴۰ هزار هکتار و جنگل های این شهرستان جزو جنگل های هیرکانی استان گیلان است و حفاظت از انفال و منابع ملی در قانون اساسی وظیفه ای عمومی تعریف شده و همگان باید در صیانت از طبیعت کوشا باشیم.
شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع شده است.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر