jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۹۴۸۰   ۰۴ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۳:۳۰

ماموران یگان حفاظت محیط زیست مازندران

کشف و ضبط ۱۸ قبضه سلاح شکاری | دستگیری شکارچی قو در گلوگاه

ماموران یگان حفاظت محیط زیست مازندران حین گشت‌زنی در شهرهای نور، آمل، محمودآباد، بابل و گلوگاه ۱۸ قبضه سلاح شکاری از شکارچیان غیرمجاز کشف و یک شکارچی غیرمجاز قوی نابالغ را در گلوگاه دستگیر کردند.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری همشهری‌آنلاین، ماموران یگان حفاظت محیط‌زیست نور(محیط‌بانی چمستان) حین گشت و کنترل در منطقه حفاظت شده جنگنو لاویج از یک متخلف ۱ قبضه سلاح شکاری و تعدادی فشنگ کشف و ضبط کردند. در مناطق حوزه استحفاظی آمل نیز دو شکارچی غیرمجاز را به همراه ۳ قبضه سلاح شکاری قاچاق و لاشه دو قطعه پرنده کبک دستگیر کردند. در ادامه با تلاش ماموران یگان حفاظت محیط‌زیست در حوزه استحفاظی ۴ قبضه سلاح شکاری در محمودآباد و ۹ قبضه سلاح شکاری در بابل از شکارچیان غیرمجاز کشف و ضبط کردند.
 
کشف و ضبط ۱۸ قبضه سلاح شکاری | دستگیری شکارچی قو در گلوگاه
ماموران یگان حفاظت محیط‌زیست گلوگاه طی گشت و کنترل در آب‌بندان تیله نو متخلفی را که اقدام به شکاریک بال قوی نابالغ نموده بود، دستگیر و یک قبضه سلاح شکاری کشف وضبط و متخلف با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد. گفتنی است؛ قواز پرندگان حمایت شده است و براساس مصوبه شورای عالی حفاظت محیط زیست ضرروزیان هر بال قو ۶ میلیون تومان است.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها