jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۸۹۸۵   ۰۲ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۶:۰۸

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از بازداشت ۴۳ قاچاقچی و دو هزار و ۷۲۱ خرده‌فروش مواد مخدر دز یک ماه گذشته خبر داد.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری تسنیم؛ سرهنگ عبدالوهاب حسنوند با اشاره به اقدامات پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ در یک ماه اخیر، اظهار کرد: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد با هنجارشکنان جامعه، طرح امنیت محله‌محور با هدف پیشگیری از اعتیاد و پاکسازی مناطق آلوده شهر تهران و کاهش جرائم، پس از برگزاری جلسه توجیهی برای کارکنان و شناسایی مناطق جرم‌خیز و آلوده با اقتدار کامل در چندین مرحله در سطح پایتخت اجرا شد.
 
بازداشت ۴۳ قاچاقچی و بیش از ۲۷۰۰ خرده‌فروش موادمخدر در یک ماه اخیر
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ افزود: تیمهای عملیاتی پایگاه‌های پلیس مبارزه با موادمخدر و مأموران پرتلاش یگان امداد و کلانتری‌های تابعه تهران بزرگ در اجرای 462 مرحله طرح، موفق به دستگیری 43 قاچاقچی مواد مخدر، دو هزار و 721 نفر خرده‌فروش و توزیع‌کننده مواد مخدر شدند و همچنین سه هزار و 759 معتاد متجاهر نیز را نیز از سطح شهر تهران جمع‌آوری کردند.
وی با بیان اینکه در یک ماه گذشته از قاچاقچیان موادمخدر و خرده‌فروشان مواد افیونی 827کیلوگرم انواع مواد افیونی کشف شده است، بیان کرد: در این رابطه 230 خودرو و 78 موتورسیکلت نیز توقیف شده است.
این مقام انتظامی با بیان اینکه افراد معتاد در بسیاری از جرائم و آسیبها از جمله وقوع سرقت و نابسامانی خانواده نقش دارند، تصریح کرد: برخورد و جمع‌آوری معتادان باعث کاهش سرقت مخصوصاً سرقتهای خرد در جامعه می‌شود و مردم از آزار و اذیت آنها در امان می‌مانند. بنابراین باید گفت وجود پاتوق استعمال مواد یا خرده‌فروشان در محله‌ای سکونت هر فرد، تهدید جدی فراروی امنیت و سلامت فردی و اجتماعی ما و به ویژه فرزندان و جوانانمان است که نباید به آن بی‌تفاوت باشیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر