jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۸۳۰۰   ۲۹ آبان ۱۳۹۹  |  ۲۱:۲۷

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی کردستان

۵۱۸ معتاد متجاهر در کردستان جمع‌آوری شدند

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی کردستان گفت: بعد از ابلاغ پروتکل بهداشتی مربوط به متعادان متجاهر در دوران کرونایی، ۵۱۸ نفر از این افراد در شهرهای مختلف استان شناسایی، جمع‌آوری یا دستگیر شدند.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین به نقل از ایرنا، سرهنگ فرامرز شاکری روز پنجشنبه در گفت و با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این افراد در راستای ارتقای امنیت اجتماعی جمع‌آوری و به مراکز نگهداری معتادین متجاهر برای ترک اعتیاد منتقل شدند.
 
۵۱۸ معتاد متجاهر در کردستان جمع‌آوری شدند
وی با بیان اینکه آخرین دوره اجرای طرح امروز بود که ۱۲ نفر دستگیر شدند، افزود: دستورالعمل جمع‌آوری معتادان متجاهر در دوران کرونایی ۱۵ تیر ابلاغ شد و ۲ هفته بعد، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و بهزیستی کردستان طرح را آغاز کردند.
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی کردستان یادآور شد: با توجه به شیوع ویروس کرونا این افراد ۷۲ ساعت در بازداشت بودند.
سرهنگ شاکری تاکید کرد: در این مدت از آنان تست ابتلای به ویروس کرونا اخذ شد تا در صورت مثبت بودن به مرکز درمانی و در غیر این صورت به کمپ‌های ترک اعتیاد تحویل شوند.
به دلیل گسترش شیوع ویروس کرونا جمع آوری معتادان متجاهر در شهرها از اسفند سال گذشته تا تیر امسال متوقف شد و پس از تدوین پروتکل‌های بهداشتی ویژه، اجرای این طرح مجددا از سر گرفته شد.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر