jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۸۰۹۶   ۲۸ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۶:۲۴

فرمانده انتظامی شهرستان قائم‌شهر

محتکر 4.5 تن روغن خوراکی در قائم‌شهر دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان قائم‌شهر از کشف بیش از 4.5 تن روغن خوراکی احتکار شده به ارزشی بالغ بر 4 میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، مهدی خادمی طی گفت‌وگویی  از کشف بیش از 4.5 تن روغن خوراکی احتکار شده به ارزشی بالغ بر 4 میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر احتکار انواع مواد غذایی توسط فردی در این شهرستان، موضوع در دستور کار پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت.
 
محتکر 4.5 تن روغن خوراکی در قائم‌شهر دستگیر شد

وی تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی، ماموران متهم را که اقدام به احتکار روغن در منزل خود کرده بود شناسایی و پس از هماهنگی‌های قضائی وی را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان قائم‌شهربا اشاره به کشف ۴ هزار و ۵۶۰ کیلو روغن خوراکی به ارزشی بالغ بر ۴ میلیارد ریال از محل نگهداری کالا توسط متهم، تصریح کرد: این سوداگر نظام اقتصادی پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

خادمی با اشاره به این که هدف از احتکار و قاچاق کالا ضربه به اقتصاد کشور، منفعت‌طلبی و سوء استفاده از نیازمندی‌های عمومی است، از مردم خواست در صورت شناسایی محتکران و عاملان ایجاد ناامنی جامعه، مراتب را به مراجع قضائی و انتظامی اطلاع دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر