jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۷۹۰۳   ۲۷ آبان ۱۳۹۹  |  ۲۰:۴۳

محیط‌بانان مازندران در عملیات مشترک با نیروی انتظامی ۲۵۰ رشته دام هوایی شکار و زنده‌گیری پرندکان مهاجر وحشی را در شهر بهنمیر شهرستان بابلسر تخریب کردند.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری ایرنا، به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی محیط‌زیست مازندران ، از شکارچیان غیرمجاز پنج قبضه سلاح شکاری از جمله ۲ اسلحه شکاری قاچاق کشف و توقیف شد.
 
محیط‌بانان مازندران ۲۵۰ رشته دام هوایی شکار پرندگان را تخریب کردند
این روزها در حالی شکار غیرقانونی پرندگان وحشی و مهاجر زمستان گذران در تالاب‌ها و آب‌بندان‌های مازندران ادامه دارد که به دلیل اصلاح آیین‌نامه سازمان محیط زیست شکار تمامی پرندگان وحشی ممنوع شد.
این سومین بار در ۲ماهه اخیر است که محیط‌بانان با همکاری نیروی انتظامی دست به عملیات تخریب دامگاه‌های شکارچیان غیرمجاز می‌زنند، ولی همچنان شکار این پرندگان ادامه دارد.
سالانه حدود ۱.۵ میلیون بال پرنده مهاجر وحشی برای زمستان گذرانی وارد تالاب و آببندان های مازندران می شوند و بیشاز ۳۰۰ هزار بال از این پرندگان به صورت غیرقانونی شکار می‌شوند.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها