سخنگوی آتش‌نشانی تهران از آتش‌سوزی و انفجار مرگبار در محل نگهداری سیلندرهای گاز مایع و سرایت آتش به ۶ دستگاه خودرو خبر داد.
کد خبر: ۱۲۸۷۸۸۱
به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری تسنیم، سید جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران پویا با اعلام خبر آتش‌سوزی کپسولهای گاز مایع در یک پارکینگ در جاده مخصوص کرج اظهار کرد: ساعت 15:47 امروز (27 آبان) آتش‌سوزی گسترده در یک گاراژ بزرگ واقع در بلوار کرمان خودرو، پایین‌تر از جاده مخصوص به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان سه ایستگاه آتش‌نشانی به همراه خودروهای پشتیبانی از جمله "فوماتیک"، خودروی حامل کف و خودروی حامل تجهیزات تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.
 
آتش‌سوزی مرگبار در محل نگهداری سیلندرهای گاز مایع/ سرایت آتش به ۶ خودرو
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران افزود: محل حادثه یک گاراژ بزرگ بود که ده‌ها دستگاه سیلندرهای گاز مایع در وزنهای مختلف در آن نگهداری می‌شد، قسمت نگهداری سیلندرها، حدفاصل بین دو اتاق کوچک بود و تقریباً فضایی حدوداً 50 تا 60 متری بین این دو اتاق وجود داشت.
 
آتش‌سوزی مرگبار در محل نگهداری سیلندرهای گاز مایع/ سرایت آتش به ۶ خودرو
وی تصریح کرد: سیلندرها به دلیل نامشخصی دچار آتش‌سوزی شده و در زمان حضور نیروها چندین انفجار نیز روی داده بود.
 
آتش‌سوزی مرگبار در محل نگهداری سیلندرهای گاز مایع/ سرایت آتش به ۶ خودرو
ملکی با اشاره به شعله‌وری کامل سیلندرها، ادامه داد: 6 دستگاه خودروی سواری در کنار سیلندرها قرار گرفته و تقریباً تمام آنها شعله‌ور بود و احتمال سرایت آتش به سرایت بخشها و انفجار مابقی سیلندرها وجود داشت.
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی خاطرنشان کرد: آتش به دو اتاقک نیز سرایت کرده که آتش‌نشانان در همان شرایط ریسک‌پذیر، عملیات را آغاز کردند و مشغول خاموش کردن آتش شدند.
وی بیان کرد: آتش‌نشانان حین خاموش کردن آتش داخل آن اتاقها با جسد فردی کاملاً سوخته مواجه شدند، در حال حاضر آتش خاموش شده و نیروها مشغول ایمن‌سازی محل حادثه و جابه‌جایی سیلندرها هستند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

نیازمندی ها