jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۶۴۸۰   ۲۱ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۴:۱۸

رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری زن و مردی که اعتراف به ۲۵ فقره جیب بری در بازار تره‌بار و اتوبوس BRT کرده‌اند، خبرداد و گفت: در این رابطه مال‌خر اموال سرقتی نیز دستگیر شد.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری ایرنا، بر اساس اعلام پلیس تهران بزرگ، سرهنگ کارآگاه «علی عزیزخانی» روز چهارشنبه  اظهار داشت: نوزدهم مرداد ماه امسال خانمی با در دست داشتن دستوری از دادسرای ناحیه ۱۰ تهران به پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران مراجعه و اظهارکرد، گوشی موبایلش در بازار میوه و تره‌بار خانی آباد از داخل کیفش سرقت شده‌است.

دستگیری زن و مردی جیب‌بر و موبایل قاپ در ایستگاه های اتوبوس و میادین تره‌بار

وی با اشاره به اینکه کارآگاهان در تحقیقات پلیسی به دست آوردند، گوشی سرقتی در اختیار خانمی به نام سمیرا است، توضیح داد: در رصدهای اطلاعاتی به دست آمد سمیرا سابقه‌دار بوده و پیش‌تر چندین مرتبه دستگیر شده‌است.

این مقام انتظامی افزود: مخفیگاه سمیرا در حوالی میدان حر شناسایی و با هماهنگی‌های قضائی سمیرا در مخفیگاهش دستگیر و در بازرسی از آنجا ۲ دستگاه گوشی سرقتی نیز کشف شد.

رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران با بیان اینکه متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی به خرید گوشی‌های سرقتی از زن و مردی به نام شیرین و مراد اعتراف کرد، افزود: در ادامه تحقیقات پلیسی مخفیگاه شیرین و مراد در حومه تهران شناسایی و هر دو متهم در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

 عزیزخانی گفت: هر دو متهم که سابقه‌دار می باشند به ۲۵ فقره جیب بری در بازار میوه و تربار و خطوطBRT و فروش گوشی های سرقتی به سمیرا اعتراف کردند.

رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی گفت : پس از دستگیری تمامی اعضای باند با تلاش کارآگاهان۲۲ تن از مال باختگان شناسایی شدند و هر سه متهم برای سیرمراحل قانونی روانه دادسرا شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر