jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۶۰۲۱   ۱۹ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۴:۵۶

مسئول روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: دو تصادف زنجیره‌ای در شب گذشته و صبح امروز در محور مشهد، ۱۶ مصدوم داشت که به مراکز درمانی منتقل شدند.

 

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری مهر، محمد علیشاهی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: صبح امروز تصادف زنجیره‌ای یکدستگاه مینی بوس با ۵ دستگاه خودروی سواری در محور نیشابور به مشهد ۱۲ مصدوم داشت.

۱۶ مصدوم در دو تصادف زنجیره‌ای در محور مشهد

مسئول روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه ۹ نفر از مجروحان به بیمارستان‌های هاشمی نژاد و شهید کامیاب مشهد منتقل شدند، اظهار کرد: ۳ نفر از مجروحان نیز در محل درمان شدند.

وی همچنین بااشاره به تصادف زنجیره ای دیگری در شب گذشته، گفت: در این حادثه، ۱۲ دستگاه خودروی سواری در محور مشهد -چناران با هم برخورد کردند که ۴ نفر نیز در این حادثه مصدوم شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها