jamejamonline
دانش عمومی کد خبر: ۱۲۸۵۶۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۸:۴۸

اوکراین در بسیاری از زمینه‌های نظامی از جمله در مسائل زرهی، رقیب روسیه در بازار جهانی به حساب آمده و ظاهرا روسیه تصمیم دارد این رقیب و همسایه خود را از میدان به در کند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از کانال جنگاوران، اوکراین مدعی است که سازمان امنیت روسیه یک جنگ رسانه‌ای را علیه صنایع تسلیحاتی این کشور آغاز کرده است.
 
جنگ رسانه ای روسیه علیه صنایع تسلیحاتی اوکراین+عکس
 
بر اساس اعلام اوکراین، روسیه با ایجاد صدها صفحه مجازی در اینستاگرام و توییتر و با ایجاد وب سایت های مختلف، سعی در بی کیفیت نشان دادن محصولات اوکراینی در نقاط مختلفی از جهان مانند شمال آفریقا، خاورمیانه و شبه قاره هند داشته و همچنین تلاش می کند پشتیبانی محصولات اوکراینی را ناکارآمد اعلام کند.
 
جنگ رسانه ای روسیه علیه صنایع تسلیحاتی اوکراین+عکس
 
گفتنیست اوکراین در بسیاری از زمینه‌های نظامی از جمله در مسائل زرهی، رقیب روسیه در بازار جهانی به حساب آمده و ظاهرا روسیه تصمیم دارد این رقیب و همسایه خود را از میدان به در کند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

در پی انتشار گزارش روزنامه جام‌جم در چهارم دی ۹۹ با عنوان «یک فیس‌لیفت جدید» که به بررسی آرای کارشناسان درباره محصول جدید ایران‌خودرو (خودروی تارا) می‌پرداخت، کیانوش پورمجیب، معاون تحقیقات،‌ طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو در گفت‌و‌گو با جام‌جم ضمن اشاره به به برخی ویژگی‌های مهم خودروی تارا، هرگونه ارتباطی بین طراحی خودروی کراس‌اور کی۱۲۵ (K۱۲۵) که قرار است به‌زودی رونمایی شود با پژو ۲۰۰۸ را رد کرد.

عزم ملی، واکسن ملی

عزم ملی، واکسن ملی

دیروز واکسن کرونای تولید کشور به اولین داوطلبان تزریق شد. باید بدانیم کشورهای اندکی در جهان وجود دارند که به دانش تولید واکسن دست پیدا کرده‌اند.