jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۴۶۸۶ ۱۳ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۰:۲۰

فرمانده انتظامی شهرستان ایذه استان خوزستان

دستگیری دو ضارب مسلح در ایذه/تیراندازی در مراسمات ممنوع

فرمانده انتظامی شهرستان ایذه از دستگیری دو نفر از عوامل تیراندازی منجر به جرح شهروندان خبر داد.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و نه نقل از خبرگزاری فارس، حجت سفیدپوست فرمانده انتظامی ایذه امروز اظهار کرد: با وقوع چند فقره تیراندازی منجر به جرح و خسارتی که در هفته گذشته در سطح شهرستان ایذه حادث شده بود، مراتب با حساسیت در دستور کار پلیس اطلاعات و امنیت قرار گرفت.
 
دستگیری دو ضارب مسلح در ایذه/تیراندازی در مراسمات ممنوع

وی افزود: در این رابطه دو نفر از اراذل اوباش مورد شناسایی قرار گرفت و طی عملیاتی ماموران این فرماندهی جهت دستگیری آنها به محل اختفای آنها اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ایذه ادامه داد: افراد مذکور به محض رویت ماموران اقدام به تمرد و مقاومت در برابر آنها کرده که یک نفر از آنها از ناحیه کتف مجروح و خلع سلاح شد.

سفیدپوست اضافه کرد: در این عملیات یک قبضه سلاح شورشی وینچستر از متهم کشف و مصدوم جهت مداوا به بیمارستان منتقل شد که وضعیت وی مساعد است.

وی با اشاره به رسم تیراندازی در مراسمات عزا و عروسی شهرستان گفت: هرگونه تیراندازی با سلاح در مراسمات شادی و عزا ممنوع است و صاحبان مراسم موظف به پیشگیری هستند.

سفیدپوست در پایان عنوان کرد: پلیس با هماهنگی دستگاه قضایی با بانیان و مخلان نظم و آرامش به شدت برخورد خواهد کرد و انتظار می‌رود شهروندان استفاده کننده از این ابزار در مراسمات به منظور حفظ سلامت شهروندان از این رفتارها خودداری کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر