jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۴۵۶۲   ۱۲ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۶:۴۹

رییس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی آذربایجان‌غربی

۲۸۱ هکتار زمین دولتی در آذربایجان‌غربی رفع تصرف شد

رییس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: ۲۸۱ هکتار زمین دولتی که توسط زمین خواران تصرف شده بود، از متخلفان خلع ید شد.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و نه نقل از خبرگزاری ایرنا، سرهنگ بهمن رستمی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این رابطه  ۱۳۷ نفر زمین خوار نیز دستگیر شده اند.
 
۲۸۱ هکتار زمین دولتی در آذربایجان‌غربی رفع تصرف شد
وی اضافه کرد: با تلاش ماموران انتظامی در این زمینه، ۱۳۴ پرونده زمین خواری در آذربایجان‌غربی تشکیل شده است.
رییس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی گفت: کارشناسان ارزش ریالی زمین های تصرف شده را ۸۰۳ میلیارد ریال برآورد کرده اند.
سرهنگ رستمی افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مام قضایی شدند.
به گزارش ایرنا، زمین خواری از جمله مهمترین جرم های اقتصادی است و برخی افراد با استفاده از این حربه، میلیاردها ریال درآمد نامشروع تحصیل می کنند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر