jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۳۳۰۶   ۰۶ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۹:۵۱

ماجرای یک فقره کودک‌ربایی در گمیشان استان گلستان با تلاش‌های قضایی و انتظامی و اطلاعاتی و دستگیری متهمان پس از ۵۰ روز پایان یافت.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری همشهری‌آنلاین، رئیس دادگستری گمیشان گفت: مدتی پیش گزارشی مبنی بر ربودن پسربچه ۱۱ ساله در دادسرای گمیشان در استان گلستان ثبت شد. به علت اهمیت موضوع، تیم مشترکی از دستگاه قضایی، انتظامی سربازان گمنام امام زمان عج در شهرستان تشکیل و تلاش‌ها برای شناسایی کودک ربایان و یافتن مخفیگاهشان آغاز شد. پس از ۵۰ روز خوشبختانه تلاش‌ها نتیجه داد و محل اختفای آدم ربایان توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) در یکی از استان‌های شرقی کشور شناسایی و پس از دستگیری متهمان، کودک به آغوش خانواده بازگردانده شد.
 
ماجرای کودک‌ربایی در گمیشان | دستگیری متهمان پس از ۵۰ روز
محمد تازیکی افزود: کودک سلامت است و ۷ آدم‌ربا هم پس از دستگیری در حال انتقال به استان برای رسیدگی به اتهاماتشان در دادگاه هستند. اختلافات مالی علت این کودک ربایی و تحقیقات بر روی این پرونده در دادسرای گمیشان در حال انجام است. آدم‌ربایی از جرایم خشن و غیرقابل گذشت است و نگاه قانونگذار به مرتکبان این جرم، سخت‌گیرانه است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر