jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۳۲۵۷   ۰۶ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۶:۴۲

فرمانده ایستگاه شماره ۷ آتش نشانی خرم‌آباد

ورود یک حلقه مار افعی به منطقه مسکونی در خرم‌آباد

یک حلقه مار افعی در لحظه ورود به ساختمان مسکونی در حوالی میدان تیر توسط آتش نشانان به دام افتاد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، محمدنادری اظهار داشت: امروز رأس ساعت ۹:۵۸ دقیقه صبح امروز مورخ ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ و در پی اعلام یک مورد ورود مار به منطقه مسکونی توسط ساکنین، سریعاً مأمورین ایستگاه به محل اعلام شده اعزام و یک حلقه مار افعی حدوداً ۵ کیلویی را که احتمالاً از گونه شاخدار است در لحظه ورود به ساختمان مسکونی به دام انداختند. 
 
ورود یک حلقه مار افعی به منطقه مسکونی در خرم‌آباد
وی خاطرنشان کرد: این مار سمی که از ناحیه کوهستانی سپیدکوه به سمت فلک الدین سرازیر شده بود پس از گذر از خیابان وارد منطقه مسکونی و سپس در لحظه ورود به منازل سازمانی از سوی ساکنین مشاهده که با اقدام فوری آتش نشانان به دام افتاد.
فرمانده ایستگاه شماره ۷ آتش نشانی خرم‌آباد همچنین ادامه داد: با توجه به کوهستانی بودن منطقه از مردم تقاضا داریم ضمن رعایت ایمنی و حفظ آرامش خود، در صورت مشاهده هرگونه از جانوران وحشی و به جهت حفظ محیط زیست و گونه‌های در معرض انقراض سریعاً با سامانه ۱۲۵ تماس حاصل کرده و از آسیب رساندن به جانداران منطقه خودداری نمایند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر