jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۲۲۲۰   ۰۱ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۵:۲۴

فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی

۷.۹ میلیارد ریال دلار تقلبی در بناب کشف شد

فرمانده انتظامی استان آذربایجان‌شرقی از کشف ۲۴۷ قطعه اسکناس ۱۰۰ دلاری تقلبی به ارزش هفت میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال در بناب خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری ایرنا ، سردار " حسین عبدی" روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران اعلام کرد: در پی وصول شکایت یکی از شهروندان مبنی بر کلاهبرداری و تحویل ارز تقلبی، شناسایی و دستگیری متهمان در دستور کار ماموران پلیس آگاهی و امنیت عمومی شهرستان بناب قرار گرفت.
 
۷.۹ میلیارد ریال دلار تقلبی در بناب کشف شد
وی افزود: ماموران در تحقیقات اولیه متهمان را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی آنها را در عملیات غافلگیرانه دستگیر و در بازرسی از آنان ۲۴۷ قطعه اسکناس ۱۰۰ دلاری جعلی به ارزش هفت میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال کشف کردند.
وی اظهار کرد: افراد دستگیر شده قصد خرید آرد از کارخانه آرد اطهر این شهرستان با ارز تقلبی داشتند.
سردار "عبدی" با اشاره به اینکه در این راستا یک دستگاه سواری پراید توقیف شد، اعلام کرد: متهمان با تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مرجع قضائی شدند.
فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی در پایان ضمن تشکر از همکاری و تعامل آحاد مردم اظهار داشت: از شهروندان انتظار داریم در مقابل افراد کلاهبردار و فرصت طلب هوشیار بوده و در صورت کسب هرگونه اخبار و اطلاعات در خصوص جعل و کلاهبرداری مراتب را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر