jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۱۱۲۶ ۲۷ مهر ۱۳۹۹  |  ۱۶:۳۲

فرماندار شهرستان قشم از جان‌باختن ۴ کارگر یک شرکت پودر ماهی و مصدومیت یک نفر در شهر سوزا هنگام تخلیه دیگ ماهی خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری تسنیم ، علیرضا نصری  اظهار داشت: متأسفانه این چهار نفر به‌دلیل قرار گرفتن در معرض گاز ناشی از تخلیه دیگ ماهی جان خود را از دست دادند.
۴ کارگر کارخانه پودر ماهی قشم در یک‌ حادثه جان‌باختند
وی ادامه داد: یک نفر هم در این حادثه دچار مصدومیت شدید شد که به بیمارستان پیامبر اعظم(ص) قشم منتقل شد و پزشکان مشغول مداوای وی هستند.
متأسفانه مشکل شرکت‌های پودر ماهی در قشم از حدود دو دهه پیش تا کنون در این جزیره پابرجا بوده است و بیشتر اوقات مردم از تنفس در هوای آلوده به گوگرد ناشی از فعالیت این شرکت‌ها گلایه داشتند.
حادثه امروز و جان باختن چهار نفر و مصدومیت یک نفر از کارگران یک شرکت پودر ماهی در شهر سوزای قشم، اهمیت بررسی دقیق فعالیت این شرکت‌ها را دو چندان می‌کند.
دادستان و فرمانده انتظامی شهرستان قشم پس از اطلاع از این حادثه برای بررسی بیشتر چگونگی حادثه در محل این شرکت حضور دارند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر