jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۰۶۷۲ ۲۵ مهر ۱۳۹۹  |  ۱۴:۱۴

فرمانده انتظامی شهرستان بجستان از دریده شدن ۱۲ رأس گوسفند توسط گرگ ها در این شهرستان خبر داد

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین و به نقل از ایلنا، حسن آزادیخواه در تشریح این خبر گفت: در پی تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر حمله گرگ‌های گرسنه به گوسفندان در روستای سوسناری شهرستان بجستان بلافاصله مأموران انتظامی به محل حادثه اعزام که مشاهده شد با حمله گرگ‌ها به آغل گوسفندان در روستای مذکور تعداد 12 رأس بز و میش را تلف کرده اند.  
دریده شدن ۱۲ رأس گوسفند توسط گرگ‌ها در بجستان وخسارت 30 میلیونی به صاحب دام‌ها
وی افزود: به گفته صاحب گوسفندان بعد از نیمه شب گذشته این اتفاق رخ داده و حمله حیوانات وحشی باعث تلف شدن 6 رأس میش و 5 رأس بز و یک بره جمعا 12 رأس شده که بیش از 30 میلیون تومان خسارت داشته است. 
وی با تاکید بر اینکه دامداران باید نسبت به بیمه دام‌های خود اقدام کنند، گفت: با توجه به قیمت بالای دام در صورت وقوع چنین حادثه‌هایی ضربات اقتصادی سهمگینی را به دامداران وارد می‌کند لذا شهروندان باید در نگهداری دام‌های خود بیشتر تلاش کنند و با گماردن نگهبان و نگهداری در محل مناسبی که ورود گرگ‌ها و حیوانات وحشی به آن در امان باشد از وقوع حوادث و ایراد خسارت جلوگیری کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر