jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۰۶۵۷ ۲۵ مهر ۱۳۹۹  |  ۱۴:۱۹

پلیس فتا خوزستان نسبت به چالش مومو در شبکه‌های اجتماعی هشدار داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین و به نقل از سایت ایران آنلاین، رئیس پلیس فتا خوزستان گفت: در روز‌های گذشته پیامی به نام «چالش مومو» در شبکه‌های اجتماعی بخصوص واتساپ منتشر و  این پیام که  حاوی تصاویر مومو است توسط  برخی کاربران که بیشتر آن‌ها دانش آموز بوده‌اد دریافت شده و  و از آن خواسته اند  که در این چالش شرکت کنند.
هشدار پلیس فتا خوزستان در خصوص چالش مومو
سرهنگ حسنوند افزود:   مومو سپس  با استفاده از یک حساب کاربری واتس‌آپ، یک لینک تماس برای افراد ارسال کرده و پس از شروع به گفتگو با افراد، آن‌ها را به رفتار‌های خطرناک دعوت می‌کند.

وی ادامه داد : متاسفانه کلیپ‌های چالش مومو باعث نگرانی خانواده‌ها شده و این نگرانی‌ها را به فرزندان خود منتقل کرده و سبب  اضطراب آنها نیز شده است و درخواست ما از والدین این است که با فرزندان خود صحبت کرده و به آنها اطمینان خاطر دهند که هیچ نگرانی در این مورد نداشته باشند.

رئیس پلیس فتا خوزستان تاکید کرد: پلیس فتا پیشتر در خصوص خطرات احتمالی استفاده دانش‌آموزان از پیام رسان‌های خارجی هشدار داده بود، ولی متاسفانه همچنان شاهدیم که والدین اینترنت بدون محدودیت را در بستر یک پیام رسان خارجی در اختیار فرزند خود قرار می‌دهند و همین موضوع زمینه ساز اینگونه مشکلات شده است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر