جانشین فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: ماموران انتظامی استان طی 48 ساعت گذشته 22 سارق را با 43 فقره سرقت، دستگیر کردند و موفق به کشف 3 قبضه سلاح شکاری غیر مجاز در شهرستان‌های فارسان و کوهرنگ شدند.
کد خبر: ۱۲۸۰۶۳۲
به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین و به نقل از سایت خبرگزاری فارس،عبدالرضا قاضی‌زاده در شهرکرد گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل، خودرو، اماکن خصوصی، اماکن دولتی، وسایل خودرو، داخل خودرو، موتورسیکلت، احشام و مغازه، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران فرماندهی انتظامی استان، قرار گرفت.
از دستگیری 22 سارق با 43 فقره سرقت تا کشف 3 قبضه سلاح غیر مجاز در چهارمحال و بختیاری
جانشین فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: ماموران پلیس آگاهی استان، شهرکرد، بروجن، لردگان، فارسان، اردل، کیار، سامان، بن و خانمیرزا با انجام اقدامات گسترده پلیسی و بررسی آثار و علائم به جا مانده در صحنه های سرقت، موفق شدند 22 سارق را دستگیر کنند.
وی افزود: بر اساس تحقیقات علمی و فنی پلیس، سارقان به 43 فقره سرقت منزل، خودرو، اماکن خصوصی، اماکن دولتی، وسایل خودرو، داخل خودرو، موتورسیکلت، احشام و مغازه، اعتراف کردند که متهمان جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.
قاضی‌زاده اضافه کرد: طرح جمع‌آوری سلاح غیرمجاز نیز در شهرستان‌های  فارسان و کوهرنگ  اجرا شد که در این راستا سه قبضه سلاح شکاری کشف و سه نفر دستگیر شدند.
وی تصریح کرد: در شهرستان لردگان نیز یک کلینیک پوست و مو که فاقد مجوز قانونی بود توسط پلیس امنیت عمومی با همکاری عوامل شبکه بهداشت شهرستان پلمب شد.
جانشین فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: از تمامی شهروندان خواهشمندیم در صورت مشاهده موارد مشکوک، سریعا پلیس را از طریق سامانه 110 مطلع نمایند.
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها