jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۰۵۲۱ ۲۵ مهر ۱۳۹۹  |  ۱۰:۳۷

جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین از دستگیری یکی از متکدیان معروف قزوین که با سرمایه میلیاردی در سطح شهر اسپند دود می کند خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین و به نقل از خبرنگار ایلنا در قزوین، سرهنگ داود عبدالمالکی با اعلام این خبر گفت:در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر درگیری یکی از متکدیان به نام "غ -ن" با ماموران شهرداری، بلافاصله ماموران انتظامی به محل اعزام  و فرد متکدی را دستگیر کردند.
دستگیری اسپند دود کن میلیاردر قزوینی
وی افزود: مأموران پس از انتقال و بررسی وضعیت این فرد، 35 فقره چک به مبلغ 11 میلیارد و 840 میلیون ریال و 8 میلیون ریال وجه نقد از وی کشف و در بازرسی از منزلش بیش از 400 کیلو برنج و 100 حلب روغن خوراکی  کشف کردند.
این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه متهم دارای خودرو شخصی و 4 واحد آپارتمان  بوده و هیچ ابایی از بیان تمکن مالی خود  ندارد خاطر نشان کرد:با دستور مقام قضایی، این متکدی سرمایه دار به جرم تحصیل مال نامشروع روانه زندان شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر