jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۰۴۷۶ ۲۴ مهر ۱۳۹۹  |  ۱۶:۵۹

فرمانده انتظامی شهرستان مهریز

دستگیری ۲ سارق حرفه‌ای در مهریز

فرمانده انتظامی شهرستان مهریز از دستگیری ۲ سارق حرفه‌ای که اقدام به سرقت محتویات داخل خودرو می‌کردند، خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین و به نقل از سایت خبرگزاری خبرگزاری صدا و سیمای یزد ، سرهنگ منصوری گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت محتویات داخل خودرو در شهرستان مهریز، به دلیل حساسیت موضوع، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان قرارگرفت.

دستگیری ۲ سارق حرفه‌ای در مهریز

وی با بیان اینکه ماموران پلیس آگاهی شهرستان با انجام اقدامات علمی و ضربتی موفق به دستگیری ۲ سارق حرفه‌ای در سطح شهر شدند، افزود: متهمان در باز جویی‌های پلیسی به ۱۰ فقره سرقت محتویات داخل خودرودر این شهرستان اعتراف کردند.


فرمانده انتظامی شهرستان مهریز در خاتمه با اشاره به کشف اموال مسروقه از مخفیگاه سارقان، خاطرنشان کرد: سارقان جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضائی شدند.


سرهنگ منصوری در پایان از عموم شهروندان خواست،هنگام مشاهده افراد مشکوک در اطراف منزل و خودرو‌های پارک شده مراتب را بدون فوت وقت به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر