jamejamonline
دانش جنگ افزار کد خبر: ۱۲۷۹۸۳۷ ۲۱ مهر ۱۳۹۹  |  ۱۱:۱۱

تصاویری از اقدام جوانان فلسطینی به پرتاب بالن‌های آتش زا به سمت شهرک‌های صهیونیست نشین در فضای مجازی منتشر شد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل ازخبرگزاری صداوسیما، اگرچه موضوع بادبادک‌ها و بالن های آتش زا در نگاه اول ممکن است برای رژیمی که ادعای داشتن یکی از مدرن ترین ارتش‌های جهان را دارد چندان قابل توجه به نظر نرسد، اما در واقع این موضوع به عامل نگرانی و وحشت مقامات صهیونیست تبدیل شده است.
 
بالن‌های آتش زا؛ بلای جان صهیونیست‌ها+عکس

در همین ارتباط نیز، رسانه‌های صهیونیستی اعلام کردند که ارتش اسرائیل در حال بررسی راه‌هایی برای جلوگیری از خطر بادبادک‌های آتشین است که جوانان فلسطینی از مناطق مرزی غزه به سمت سرزمین های اشغالی پرتاب می‌کنند و بر اساس گزارش‌ها و ارزیابی‌های اسرائیلی به یک تهدید امنیتی تبدیل شده است.
 
بالن‌های آتش زا؛ بلای جان صهیونیست‌ها+عکس

گفته شده از میان طرح‌های ارائه شده برای مقابله با این تهدید امنیتی استفاده از تک تیراندازان اسرائیلی در جهت هدف قرار دادن کسانی که به پرتاب کردن این بادبادک‌ها اقدام می‌کنند انتخاب شده است.
یک شبکه خبری صهیونیستی مدعی شد که بادبادک‌های فلسطینی سبب ایجاد حریق در بیش از ۴۵۰ دونم (هر دونم هزار متر) از اراضی زراعی متعلق به شهرک‌های صهیونیست نشین در اطراف نوار غزه شده است و در نتیجه شهرک نشینان را دچار خسارت‌های زیادی نموده است.
 
بالن‌های آتش زا؛ بلای جان صهیونیست‌ها+عکس

پیش از این هم شبکه ۲ تلویزیون اسرائیل به نقل از یک مسئول نظامی اسرائیلی اعلام کرده بود که ارتش با پرتاب کنندگان بادبادک‌های آتش زا برخورد خواهد کرد، چرا که این بادبادک‌ها مانند موشک بوده و پدیده‌ای خطرناک به شمار می‌رود.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: