jamejamonline
دانش جنگ افزار کد خبر: ۱۲۷۸۷۶۱ ۱۵ مهر ۱۳۹۹  |  ۰۹:۲۳

بالگردهای دریایی Ka-52K " کاتران" تمام آزمایشات را پشت سر گذاشته و آماده تولید انبوه هستند و در جریان تکمیل آن تمام تذکرات و پیشنهادهای وزارت دفاع روسیه در نظر گرفته شده است.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، سرگئی میخییف، طراح ارشد مرکز ملی بالگرد سازی روسیه به نام "میل و کاموف"، سازنده  بالگرد جدید ضمن اعلام این مطلب خاطرنشان کرد فناوری ساخت بالگرد جدید کاملا فراگرفته شده و برای شروع تولید انبوه آن کافیست دکمه را فشار دهید، تردیدی ندارم  بالگردی که امروز تولید شده و مدل های بعدی آن به نیروی دریایی تحویل داده خواهد شد ." 
 
اتمام آزمایشات بالگردهای نظامی جدید در روسیه+عکس
بالگرد Ka-52K

سرگئی میخییف در عین حال خاطرنشان کرد که بالگرد Ka-52K در آزمایش های آتی مربوط به تحویل دادن ناوچه ها و کشتی های نظامی جدید به نیروی دریایی روسیه شرکت خواهد کرد.
 
اتمام آزمایشات بالگردهای نظامی جدید در روسیه+عکس
بالگرد Ka-52K
بالگرد جنگی Ka-52K به منزله ادامه تولید سری هلی کوپترهای دریایی  (Ka-25 ، Ka-27 ، Ka-29 ، Ka-31) است که توسط شرکت کاموف ساخته شده و به نیروی دریایی روسیه تحویل داده شده اند. این بالگرد برای گشت زنی ، پشتیبانی یا آتشباری و حمایت از فرود نیروها در ساحل ، اجرای ماموریت ها در خط مقدم برای جلوگیری از پیاده شدن نفرات دشمن و دیگر ماموریت ها طراحی شده است. تجهیزات مدرن موجود در این بالگرد ، امکان هدایت آن  را حتی در صورت عدم وجود نشانه های لازم برای جهت یابی  در دریا، فراهم می کند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: