مبارزه فقط برای طلا

گفت‌وگو با آتوسا گلشادنژاد قهرمان لیگ جهانی کاراته‌وان پاریس

مبارزه فقط برای طلا

۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۳

«فقط برای طلا به فینال می‌روم.» این صدای رسای نماینده طلایی نسل Z ایران در لیگ جهانی کاراته‌وان پاریس است؛ دختر شاداب بیستون که با اعتمادبه‌نفس می‌گوید دوست دارد شبیه خودش باشد.

پایان شش ماه انتظار

«ناهید کیانی» رسما مسافر المپیک پاریس شد

پایان شش ماه انتظار

۲۳ دی ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۴

انتظار شش‌ماهه ناهید کیانی به‌پایان رسید. از شش ماه قبل تا اکنون به او گفته بودند که باهربه روزرسانی رنکینگ فدراسیون جهانی تکواندو آماده این باشد که‌سهمیه‌المپیک را بگیرد. ناهید کیانی به‌اندازه‌کافی برای تیم‌ملی‌ تکواندوی بانوان خوش‌ درخشیده‌ بود. البته‌ یک‌ مدتی‌ هم افت‌ داشت‌ و عملکردش سینوسی ارزیابی می‌شد.

مادرانه تا سکوی پاریس۲۰۲۴

گفت‌وگو با قهرمان پارا‌تیراندازی ایران در آسیا

مادرانه تا سکوی پاریس۲۰۲۴

۱۳ دی ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۸

در آلبوم خاطرات هانگژو۲۰۲۲به اضافه یک‌سال تعلیق‌اش، برخی تصاویربه سوژه‌رسانه‌ای تبدیل شد.دریکی از ماندگارترین قاب‌های آن، مادر ایرانی بر سکوی نایب‌قهرمانی ایستاده است؛ زنی که از شیراز و تهران تا چین و ماچین، لندن و ریو و توکیوبر بلندترین سکوهای آسیا و پارالمپیک و جهان ایستاده و در هانگژو فرزند سه ماهه خود را تنگ در آغوش کشیده.

اعضای تیم ملی اسکواش بانوان ایران معرفی شدند

اعضای تیم ملی اسکواش بانوان ایران معرفی شدند

۰۹ دی ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۶

نفرات برتر انتخابی تیم ملی بزرگسالان بانوان معرفی شدند.

پریدر، سرمایه‌ای که سوخت نشد

حرکت درست وزیر ورزش روی صفحه شطرنج

پریدر، سرمایه‌ای که سوخت نشد

۰۲ دی ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۷

هفته گذشته شادی پریدر به عنوان سرپرست فدراسیون شطرنج منصوب و جانشین شهرام عظیمی شد. این فدراسیون مدت‌ها و از زمانی که مهرداد پهلوان‌زاده ریاست آن را بر عهده داشت درگیر حواشی زیادی بود و در دوران حضور حسن تامینی هم این حواشی ادامه پیدا کرد.

دختر قایقران ایران قهرمان رویینگ زیر ۲۳ سال آسیا شد

دختر قایقران ایران قهرمان رویینگ زیر ۲۳ سال آسیا شد

۲۵ آذر ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۸

دختر قایقران ایران در روئینگ یک‌نفره سبک‌وزن قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا اول شد و به مدال طلا رسید.

مادر بودن، سخت‌تر از کسب مدال

گفتگو با مهسا جاور، یک مادر ورزشکار

مادر بودن، سخت‌تر از کسب مدال

۲۳ آذر ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۲

مادر بودن چیست؟سؤالی که حتی اگر بخواهم به یاد دوران دبستان با آن جمله‌سازی کنم، قطعا برای آن کلمه کم‌می‌آورم یا ازشدت مقدس‌بودن این اسم،نتوانم در وصف این‌کلمه پرازمعنا چیزی بنویسم.

رکوردشکنی دختر وزنه‌بردار ایرانی در قطرکاپ

رکوردشکنی دختر وزنه‌بردار ایرانی در قطرکاپ

۲۰ آذر ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۴

در پایان رقابت‌های گروه C دسته ۷۱ کیلوگرم پیکار‌های وزنه‌برداری گزینشی قطر‌کاپ در بخش بانوان، ریحانه کریمی با شکستن رکورد جوانان ایران، چهارم و فاطمه کشاورز دیگر نماینده کشورمان ششم شد.

در انتظار جاودانگی «ماندگار»

مسیر هیجان‌انگیز دختر تنیسور ایرانی

در انتظار جاودانگی «ماندگار»

۱۸ آذر ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۳

به این می‌گویند یک موفقیت زیرپوستی؛ موفقیتی که با وجود همه بزرگ بودنش بنا به دلایلی در رسانه های «فوتبال پسند» ایران به چشم نمی آید. دختر ۱۶ساله کاری کرده کارستان. مشابهش را مشکات‌ الزهرا صفی انجام داده بود اما ماندگار فرزامی با قدرت بیشتری همان مسیر را در تنیس تکرار می‌‌کند.

در زندگی نمی‌شود گل نخوریم

در زندگی نمی‌شود گل نخوریم

۰۲ آذر ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۲

فوتبالی‌ها بی‌شک می‌دانند که پست دروازه‌بانی سخت‌ترین کار این حرفه است. حالا شما حساب کنید با ۲۰کیلو لباس مخصوص، زمین یخی و با یک توپ بسیار کوچک سر وکار دارید. در اینجا اگر شما بتوانید با تمام این تفاسیر عنوان بهترین دروازه‌بان کاپ توسعه جهانی هاکی را به دست بیاورید، بی‌شک یکی از گل‌های مهم زندگی وهدف خود را زده‌اید. آرزو ایزدی، دروازه‌بان تیم ملی بانوان هاکی روی یخ ایران در این شماره از چالش‌های خود با دنیای یخی می‌گوید.

۱بعدی