ببینید | آقا کمال دوست داشتنی

ببینید | آقا کمال دوست داشتنی

۱۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۱

شادروان فردوس کاویانی در سریال تلویزیونی همسران نقش کمال را بازی می کرد که سعی کرده بود این نقش را شیرین بازی کند تا بتواند برای مخاطبان خاطرات شیرینی را به جا بگذارد.

ببینید | آواز زنده‌یاد میراحمدی

ببینید | آواز زنده‌یاد میراحمدی

۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۴

آرش میراحمدی بازیگر تازه درگذشته تلویزیون در یکی از قسمت‌های برنامه کودک‌ شو با همسرش حضور پیدا کرده بود. این بازیگر در این برنامه هم مثل بیشتر آثاری هنری‌اش سعی داشت لبخند به لب مخاطبان بیاورد. بخشی از این قسمت با اجرای آوازی شاد همراه بود.

ببینید | بازگشت کوتاه به فضای مجازی

ببینید | بازگشت کوتاه به فضای مجازی

۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۹

آرش میراحمدی، بازیگر سینما و تلویزیون به تازگی بر اثر سرطان درگذشت.

آرش میراحمدی درگذشت

آرش میراحمدی درگذشت

۲۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۰

آرش میراحمدی بازیگر برنامه‌های طنز تلویزیون ساعتی پیش در بیمارستان درگذشت.

پاسخ عاشورا به سینمای ضد جنگ

مجید شاه حسینی در برنامه «حماسه خوان» شبکه یک مطرح کرد

پاسخ عاشورا به سینمای ضد جنگ

۱۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۸:۲۴

یکی از برنامه های پرمخاطب شبکه یک در آن مباحث مهم و جدی مطرح می شود و کارشناسان صاحب نام و صاحب نظری در آن حضور پیدا می کنند، برنامه «حماسه خوان» است که در جمعه شب گذشته میزبان مجید شاه حسینی پژوهشگر و مدرس بود و بحث از سریال «عاشورا» آغاز شد و به مباحث مهم تاریخی دیگری هم پرداخته شد. همچنین در این گفت و گو شاه حسینی درباره تفاوت سینمای جنگ و دفاع مقدس هم نکاتی را بیان کرد.

ببینید | مجری سال های دور

ببینید | مجری سال های دور

۱۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۶

مهدی ظهوری که سابقه اجرای برنامه های «جنگ شب» و «تهران تهران» را داشت، روز گذشته درگذشت. ویدئوی فوق بخشی از صحبت‌های او در برنامه چهل تیکه بود.

صداوسیما فضای ضریب‌دهی به هنر، فرهنگ و رسانه است

آیین قدردانی از مقام هنری استاد شاهین فرهت برگزار شد

صداوسیما فضای ضریب‌دهی به هنر، فرهنگ و رسانه است

۱۲ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۹

در سلسله نشست‌های فرهنگی اداره‌کل روابط‌عمومی صداوسیما که با حضور چهره‌های فرهنگی، هنری و ادبی برگزار می‌شود، از مقام هنری استاد شاهین فرهت قدردانی شد.

گمشده زمانه خویش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با سعید شریف، بازیگر نقش هلال مجموعه عشق کوفی

گمشده زمانه خویش

۰۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۶:۴۸

سریال «عشق کوفی» که این روزها مهمان آخر هفته‌های مخاطبان می‌شود، تلاش کرده است از شکل همیشگی درام‌های محرمی خارج شود. این مجموعه یک عشق متفاوت در دل تاریخ را به نمایش گذاشته تا آنتن را دوباره به سمت درام‌های تاریخی بکشاند. کفه اصلی ترازو در عشق کوفی به سمت شخصیت هلال و تصمیم‌های او سنگینی می‌کند. هلال که پسری از خاندان علوی است به‌نوعی درگیر عشق دختری از خاندان اموی می‌شود و با ازدواجش از برخی خط قرمزهای خاندان علوی عبور می‌کند.

ببینید | روایت نقش ناتمام حبیب بن مظاهر 

ببینید | روایت نقش ناتمام حبیب بن مظاهر 

۲۴ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۹

فخرالدین صدیق شریف، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون با حضور در برنامه «نشان ارادت» شبکه دوم سیما گفت: نام کوچک من ابوالفضل فخرالدین است. برادر دیگر من محمد صدرالدین و برادر کوچکم حسین بدرالدین است. تمام این نام‌ها را پدرم به دلیل ارادت‌اش نسبت به آقا امام حسین (ع) و ائمه اطهار بر روی فرزندان‌اش گذاشته است. پدرم همیشه می‌گفت حسین (ع) مانند ماه آسمان دین است. برای همین نام برادرم را حسین بدرالدین گذاشت. بر این عقیده بود حسین (ع) ماهی است که بر همه ما نورافشانی می‌کند.

ببینید | خاطرات دوبلور پیشکسوت

ببینید | خاطرات دوبلور پیشکسوت

۱۳ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۷

حمید منوچهری دوبلور پیشکسوت، در سال ۱۳۴۲ با کمک نصرت الله محتشم به رادیو ایران آمد و در سال ۱۳۵۱ کارگردانی برنامه کودک رادیو را بر عهده گرفت، منوچهری تا سال ۱۳۵۷ چندین برنامه دیگر را کارگردانی کرد. در ویدئوی فوق بخشی از خاطرات او را می شنویم.

قبلی۶بعدی