حیات وحش در نشنال جئوگرافیک

جام جم آنلاین: نشریه نشنال جئوگرافیک در انتشار عکس های متنوع به ویژه از حیات وحش‌ از سلیقه خاصی برخوردار بوده و از نظر کیفیت و سوژه از جمله بهترین نشریات در انتخاب عکس محسوب می شود. عکس ها گویا بوده و نیاز به توضیح ندارند.نگاهی به 10 عکس برتر حیات وحش از نشنال جئوگرافیک.10 شهریور 94. منبع : نشنال جئوگرافیک ،National Geographic . گزارش: بهرام افتخاری.

عکس‌های منتخب هفته رویترز + اسلایدشو

در این اسلایدشو بیننده شاهد عکس های متنوعی از وقایع جهان در هفته ای که گذشت، خواهد بود.

گزارش تصویری

نبرد برای بقا + عکس

در حیات وحش نبردی بی امان و بی وقفه همواره در جریان است، نبرد برای بقا. در این نبرد باید کشت ، دفاع کرد ، فریب داد ، کمین کرد. به هر حال، یا باید شکار کرد و یا شکار شد.

گزارش تصویری

رقص شکار و شکارچی + عکس

در این گزارش تصویری جذاب چند عکس منحصر بفرد از رقص شکار و شکارچی را با هم می بینیم.

گزارش تصویری

دنیای تماشایی میمون های جنگل های آمازون + عکس

در این گزارش تصویری تماشایی عکس هایی از 10 گونه مختلف از میمون های جنگل های آمازون را انتخاب کرده ایم.

10 عکس از مردم دنیا

جام جم آنلاین: در این گزارش تصویری 10 عکس از مردم دنیا از اقوام گوناگون و در سنین مختلف ارائه می شود. عکس ها گویا بوده و نیاز به توضیح ندارند. 25 مرداد 94. منبع: نشنال جئوگرافیک،National Geographic.گزارش: بهرام افتخاری.

10 عکس از حیات وحش

جام جم آنلاین: نشریه نشنال جئوگرافیک در انتشار عکس های متنوع به ویژه از حیات وحش‌ از سلیقه خاصی برخوردار بوده و از نظر کیفیت و سوژه از جمله بهترین نشریات در انتخاب عکس محسوب می شود. عکس ها گویا بوده و نیاز به توضیح ندارند.نگاهی به 10 عکس تماشایی حیات وحش از نشنال جئوگرافیک. 25 مرداد 94. منبع : نشنال جئوگرافیک ،National Geographic . گزارش: بهرام افتخاری.

گزارش تصویری

حیوانات علاقمند به عکاسی + عکس

حیوانات از سوژه های مورد علاقه عکاسان خواه حرفه ای خواه آماتور هستند. به اندازه ای از حیوانات عکس گرفته شده است که کم کم آنها هم به هنر عکاسی علاقه پیدا کرده و دوربین کنجکاوی آنها را بر انگیخته است.

حیات وحش در نشنال جئوگرافیک

جام جم آنلاین: نشریه نشنال جئوگرافیک در انتشار عکس های متنوع به ویژه از حیات وحش‌ از سلیقه خاصی برخوردار بوده و از نظر کیفیت و سوژه از جمله بهترین نشریات در انتخاب عکس محسوب می شود. عکس ها گویا بوده و نیاز به توضیح ندارند.نگاهی به 10 عکس تماشایی حیات وحش از نشنال جئوگرافیک. 18 مرداد 94. منبع : نشنال جئوگرافیک ،National Geographic . گزارش: بهرام افتخاری.

10 عکس از مردم جهان

جام جم آنلاین: در این گزارش تصویری 10 عکس از مردم جهان از اقوام گوناگون و در سنین مختلف ارائه می شود. عکس ها گویا بوده و نیاز به توضیح ندارند. 18 مرداد 94. منبع : منبع: نشنال جئوگرافیک،National Geographic.گزارش: بهرام افتخاری.

گزارش تصویری

برترین عکس های کنکور نشنال جئوگرافیک

هیات ژوری رقابت بین المللی نشریه معتبر نشنال جئوگرافیک ( National Geographic) برترین عکس های کنکور این نشریه را معرفی کرد.

برترین تصاویر جهان در تیر ماه + اسلایدشو

در این اسلایدشو بیننده شاهد عکس های متنوعی از وقایع جهان در تیرماه امسال، خواهد بود.

عکس‌های منتخب هفته رویترز + اسلایدشو

در این اسلایدشو بیننده شاهد عکس های متنوعی از وقایع جهان در هفته ای که گذشت، خواهد بود.

عکس‌های منتخب این هفته رویترز + اسلایدشو

در این اسلایدشو بیننده شاهد عکس های متنوعی از وقایع هفته ای که گذشت خواهد بود.

10 پرتره زیبا از بچه ها

جام جم آنلاین: در این گزارش تصویری 10 پرتره زیبا از بچه ها را انتخاب کرده‌ایم. عکس ها به اندازه ای گویا هستند که نیاز به توضیح نداشته و فقط باید آنها را تماشا کرد. 9 تیر 94. منبع : Flickr .گزارش: بهرام افتخاری.

10 عکس تماشایی و بدون شرح

جام جم آنلاین: عکاس ها سلیقه به خرج داده و عکس هایی از سوژه های مختلفی را تهیه کرده‌اند که به احتمال زیاد مشاهده آنها برای بیننده سرگرم کننده و خالی از تفریح نخواهد بود . عکس ها گویا بوده و نیاز به توضیح ندارند.10عکس تماشایی و بدون شرح. 9 تیر 94. منبع: دیلی پیکز. گزارش: بهرام افتخاری.

عکس‌های منتخب این هفته رویترز + اسلایدشو

در این اسلایدشو بیننده شاهد عکس های متنوعی از وقایع هفته ای که گذشت خواهد بود.

عکس های تماشایی از حیوانات

جام جم آنلاین: حیوانات همواره از سوژه های مورد علاقه عکاسان بوده اند حتی اگر عکاس حرفه ای حیات وحش نباشند. عکس ها به اندازه ای جذاب و گویا هستند که نیاز به هیچ توضیحی ندارند. نگاهی به 10 عکس تماشایی از حیوانات. 31 خرداد 94. منبع: Flickr. گزارش : بهرام افتخاری.

10 پرتره دیدنی از کودکان

جام جم آنلاین: در این گزارش تصویری 10 پرتره دیدنی از کودکان را انتخاب کرده‌ایم. عکس ها به اندازه ای گویا هستند که نیاز به توضیح نداشته و فقط باید آنها را تماشا کرد. 31 خرداد 94. منبع : Flickr .گزارش: بهرام افتخاری.

10 عکس تماشایی از پرندگان

جام جم آنلاین: حیوانات همواره از سوژه های مورد علاقه عکاسان بوده اند حتی اگر عکاس حرفه ای حیات وحش نباشند. پرندگان از جمله سوژه های جذاب برای عکاس ها هستند.عکس ها به اندازه ای جذاب و گویا هستند که نیاز به هیچ توضیحی ندارند. نگاهی به 10عکس تماشایی از پرندگان. 17 خرداد 94. منبع: Flickr. گزارش : بهرام افتخاری.

قبلی۵بعدی