لوگوی جام جم ورزشی
 • به احترام سروقامتان والیبال

  در حالی که تا چند سال پیش والیبال ایران آرزوها و رویاهای بسیاری را در سر می‌پروراند و حتی زمانی نیز هدفش در پشت سر گذاشتن مدعیان سنتی آسیا (چین و ژاپن ) خلاصه می‌شد، اما اکنون سروقامتان والیبال ایران با درخشش کم نظیر خود نه تنها آسیا را پشت سر گذاشته و جهانی شده‌اند، بلکه بعد از گذشت 52 سال آرزوی حضور در المپیک را محقق ساخته‌اند تا ورزش ایران که نه، بلکه کل ایران اسلامی به احترام این کار بزرگ و ارزشمند آنان بایستد و قدردان تلاش‌هایشان باشد.

 • جهانبخش به جام جم:

  حضور ایرانی‌ها در بارسا و رئال غیرممکن نیست/ به من می‌گویند سن بالا!

  پسر مودب، سر به زیر و آرام فوتبال ایران، اما فقط لازم است او را در زمین فوتبال ببینید، تا نظرتان به طور کلی درباره اش فرق کند. در زمین وقتی روبه‌روی حریف قرار می‌گیرد، هیچ نشانی از آرامش ندارد و شبیه ببری است که هر آن از جناح راست، می‌خواهد حمله کند.

 • دیدار تیم های فوتبال ذوب آهن و استقلال

  عکاس: مهدی زارع

  تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان شامگاه یکشنبه در ورزشگاه 15 هزار نفری نفت و گاز اروندان خرمشهر با نتیجه 6 بر 5 مقابل استقلال تهران، قهرمان رقابت های جام حذفی فوتبال باشگاه های ایران شد.

  • سایر
 • مرگ بازیکن در زمین فوتبال

  بازیکن یکی از تیم های محلی آرژانتین امروز (دوشنبه) در میانه بازی جان سپرد که گزارش های اولیه از مرگ او براثر ضربه مغزی خبر می دهد.

 • سربلندی فوتبال سربلندی خوزستان

  در روزی که هیجان ؛ استرس و حساسیت در ایستگاه پایانی لیگ پانزدهم به اوج خود رسیده بود ، فوتبال ایران و ایضا خوزستان سربلند شدند تا استقلال این استان شگفتی خود را با قهرمانی در لیگ کامل کند.

 • ماموریت اول: برنامه‌های اقتصادی

  مهدی تاج به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال انتخاب شد. او بعد از سال‌ها حضور در فوتبال به عنوان مدیر باشگاه و نایب رئیس فدراسیون فوتبال، حالا پنجره‌های جدید را در برابر خود بازشده می‌بیند. همه می‌دانند نیازهای فدراسیون و فوتبال ما چیست.

 • گریه یک بازیگر بعد از باخت استقلال

  عدد 4 رو از ما گرفتن! (فیلم)

  پرستو صالحی بازیگر سینما و تلویزیون از آن استقلالی های متعصب است که قبل از دربی هم حسابی برای پرسپولیسی ها کری خوانده بود. بعد از شکست استقلال، او به شدت ناراحت بود و ویدیویی از او منتشر شد که در نوع خود بسیار جالب بود.