لوگوی جام جم ورزشی
 • آقای شهرت طلب! بس کن

  بعضی ها انگار نیت شان این است که فقط وارد فوتبال شوند تا از اینور و آنور شهرت جمع کنند. برای این کار حاضرند روی هر خط قرمزی پا بگذارند و هر احترامی را از بین ببرند.

 • حالا فقط رکورد دایی مانده

  رکورد بشکند مهم نیست، ورزش را نشکنید

  دلخوشی حسین رضازاده تمام شد. بر خلاف وحید شمسایی او شرایط بازگشت به تخته وزنه برداری را هم ندارد تا بتواند رکورد جهانی خود را از غول گرجی پس بگیرد.

 • اینبار نینداخت ، عقب نشینی کرد

  کمر خم شده‌ای که کیانوش دوباره آن را صاف می‌کند!

  کیانوش رستمی با یک سیاهه سه ساله در زمینه ورزشکار سالاری راهی رقابت‌های جهانی وزنه برداری شد. اگر دفعه قبل وزنه از دستش افتاد اینبار دیگر به آنجا هم نرسید. خیلی راحت عقب نشینی کرد و پرونده اش را بست.

 • چرا تیم ملی امید از همین حالا ناکام تلقی می‌شود؟

  چیزهایی که به فرهاد مجیدی نمی ‎آید!

  پرونده سازی برای ناکامی تیم ملی فوتبال امید ایران در رقابت‎های انتخابی المپیک و توصیف سوزناک از حسرت چهل ساله فوتبال ایران از همین الان آماده شده است.

 • موفقیت‌های بزرگ به سبک طارمی

  مهم نیست که پنالتی‌های اعلام شده به نفع ریوآوه طی برد پرسروصدای ۲-۳ این تیم مقابل اسپورتینگ لیسبون در مسابقات این هفته لیگ برتر پرتغال تا چه میزان منصفانه بوده‌اند و پر اهمیت‌تر و جالب‌تر از آن جا افتادن بسیار سریع او در لیگی است که هرگز سنخیتی با آن نداشته و طبعاً آن را تجربه نکرده و اصل و اصولش را پیش‌تر نمی‌شناخت.

 • حواست کجاست، «علی‌بیرو»؟

  نمایش دو دروازه‌بان حاضر در مسابقه بزرگ روز جمعه تبریز ایجاد‌کننده این سؤال بدیهی و البته عجیب بود که دروازه‌بان اول تیم ملی کیست؟

 • تحلیلی بر عملکرد تیم ملی والیبال بانوان ایران در مسابقات قهرمانی آسیا 2019

  آینده دار و چشم انتظار برنامه ریزی و تدارکات بهتر!

  والیبال بانوان در سطح آسیا از تاریخچه دیرینی برخوردار است و بعد از جنگ جهانی دوم و از اواخر دهه 50 میلادی همزمان با معرفی و فراگیری این ورزش مفرح در اقصی نقاط جهان، والیبال بانوان در آسیا بمدد الگو برداری از کشورهای صاحب نام اروپایی و امریکایی و بکارگیری مربیان و تمرین دهنده های برتر جهان، رشد شگفت انگیزی یافت.

 • نگاهی به ماجرای پناهندگی یک ورزشکار

  مسیرِ سراب

  پدیده پناهندگی معضلی است که در چند سال اخیر وارد ورزش ایران شده است.