لوگوی جام جم ورزشی
 • آشنایی با بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی (2)

  اشکان دژاگه با این عملکرد باید به جام جهانی برود؟ (اینفوگرافیک)

  جام جهانی 2018 روسیه 23 روز دیگر شروع می شود، کی روش نیز برای این رقابت ها فهرست خود را اعلام کرده است. هر روز یکی از بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی را در جام جم آنلاین معرفی می کنیم.

 • آشنایی با بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی (1)

  چرا جهانبخش مهم ترین بازیکن ما در جام جهانی است؟ (اینفوگرافیک)

  تیم ملی فوتبال ایران در حالی راهی رقابت های جام جهانی 2018 روسیه خواهد شد که بیشتر از دوره قبل (جام جهانی 2014 برزیل) در ترکیب خود لژیونر دارد.

  • گفتگو
 • کاپیتان تیم ملی بسکتبال: مبلغ قرارداد یک بازیکن خارجی برابر کل هزینه تیم ماست

  سعیده علی ملی پوش بسکتبال بعد از بازگشت از رقابت های غرب آسیا گفت : بزرگترین نکته ای که در این دوره آموختیم نظم خوب بازی رقبا به نسبت تیم های ایرانی است.رقبای ما با نظم بازی می کنند.

  • گفتگو
 • گفت‌و‌گوی نوروزی با شهرام محمودی

  لطفا خوب رانندگی کنید

  شهرام محمودی از ستاره‌های خوشنام والیبال ماست، ستاره‌ای که نقش بسیار مهم و برجسته‌ای در تاریخ والیبال ایران دارد.

 • ستاره تیم ملی والیبال بانوان

  چشم خوردیم!

  جوانگرایی در تیم ملی والیبال بانوان شامل حال بازیکنانی شد که حتی 28 ساله هم نشده بودند، اما به‌هر حال مهسا صابری با 26 سال سن جز آن دسته از بازیکنانی بود که در پروسه جوانگرایی عجیب تیم ملی بانوان جای نگرفت البته مهسا که اکنون در تیم بهنمیر مازندران بازی می‌کند تمام تمرکز خود را روی لیگ برتر والیبال بانوان گذاشته است؛ لیگی که اکنون با کوهی از مشکلات روبه‌رو است.

 • با شهربانو منصوریان درباره آنچه در کوه‌های پربرف «دنا» دید

  گویا «آسمان» سر ناسازگاری دارد!

  چند روزی است هواپیمای آسمان در دامنه کوه‌های «دنا» سقوط کرده است. روز سه‌شنبه آسمان آرام بود و گروه‌های امداد به محل سقوط هواپیما رفته و توانستند پیکر چند نفر از مسافران هواپیما را به پایین کوه بیاورند، اما از روز چهارشنبه آسمان سر ناسازگاری گذاشت و برف و کولاک در ارتفاعات دنا آنقدر زیاد شد که گروه‌های امداد نمی‌توانند به محل سقوط بروند و پیکر دیگر جانباختگان را به شهر برگردانند.

 • اختصاصی

  فرشاد پیوس از اشتباه بچه گانه طارمی گفت

  فرشاد پیوس همیشه یکی از کسانی بود که از مهدی طارمی حمایت می‌کرد، به او مشاوره می‌داد و... اما حالا از دست طارمی ناراحت است. با آقای گل سابق پرسپولیسی‌ها تماس گرفتیم تا از او درباره شرایط این روزهای این تیم و اتفاقاتی که در پرسپولیس افتاده سوال کنیم.

 • کاپیتان تیم ملی در گفت و گو با جام جم آنلاین ؛

  والیبال بانوان را چشم زدند! / ضیایی ادامه دهنده راه داورزنی باشد

  جوانگرایی در تیم ملی والیبال بانوان شامل حال بازیکنانی شد که حتی 28 ساله هم نشده بودند اما به هر حال مهسا صابری با 26 سال سن جز آن دسته از بازیکنانی بود که در پروسه جوانگرایی عجیب تیم ملی بانوان جای نگرفت.

 • هشدار سرمربی تیم ملی نوجوانان: این بچه ها را فراموش نکنید

  مهم ترین ویژگی عباس چمنیان آرامشی است که دارد، این مرد اما با همه آرامشی که دارد دست به کار بزرگی زده است. او قرار نیست معمار جدید فوتبال در رده های پایه باشد اما موفقیتی که با تیم ملی فوتبال نوجوانان در جام جهانی هند به دست آورد تاریخی و نوبرانه است. تیم تحت هدایت او در جام جهانی به مقام پنجم رسید که اتفاقی بی سابقه در تاریخ فوتبال ایران به شمار می رود.

 • مادر ورزشکار قطع نخاعی در گفتگو با جام جم آنلاین

  همسر علی دایی هزینه های کار درمانی سارا را می دهد

  تقریبا دو سال از سانحه رانندگی سارا عبدالمالکی گذشت، سانحه ای که باعث شد تا سارا از یک بازیکن راگبی، مربی هندبال و یک کیک بوکسینگ کار حرفه ای به یک خانه نشین تبدیل شود، باعث شود تا تمام رویاها و آرزوهایش را فراموش کند و در انتظار عملی شدن وعده کسانی بنشیند که در روزهای نخست بستری شدنش در بیمارستان به او امید به زندگی دادند.