لوگوی جام جم ورزشی
 • ستاره تیم ملی والیبال بانوان

  چشم خوردیم!

  جوانگرایی در تیم ملی والیبال بانوان شامل حال بازیکنانی شد که حتی 28 ساله هم نشده بودند، اما به‌هر حال مهسا صابری با 26 سال سن جز آن دسته از بازیکنانی بود که در پروسه جوانگرایی عجیب تیم ملی بانوان جای نگرفت البته مهسا که اکنون در تیم بهنمیر مازندران بازی می‌کند تمام تمرکز خود را روی لیگ برتر والیبال بانوان گذاشته است؛ لیگی که اکنون با کوهی از مشکلات روبه‌رو است.

 • با شهربانو منصوریان درباره آنچه در کوه‌های پربرف «دنا» دید

  گویا «آسمان» سر ناسازگاری دارد!

  چند روزی است هواپیمای آسمان در دامنه کوه‌های «دنا» سقوط کرده است. روز سه‌شنبه آسمان آرام بود و گروه‌های امداد به محل سقوط هواپیما رفته و توانستند پیکر چند نفر از مسافران هواپیما را به پایین کوه بیاورند، اما از روز چهارشنبه آسمان سر ناسازگاری گذاشت و برف و کولاک در ارتفاعات دنا آنقدر زیاد شد که گروه‌های امداد نمی‌توانند به محل سقوط بروند و پیکر دیگر جانباختگان را به شهر برگردانند.

 • اختصاصی

  فرشاد پیوس از اشتباه بچه گانه طارمی گفت

  فرشاد پیوس همیشه یکی از کسانی بود که از مهدی طارمی حمایت می‌کرد، به او مشاوره می‌داد و... اما حالا از دست طارمی ناراحت است. با آقای گل سابق پرسپولیسی‌ها تماس گرفتیم تا از او درباره شرایط این روزهای این تیم و اتفاقاتی که در پرسپولیس افتاده سوال کنیم.

 • کاپیتان تیم ملی در گفت و گو با جام جم آنلاین ؛

  والیبال بانوان را چشم زدند! / ضیایی ادامه دهنده راه داورزنی باشد

  جوانگرایی در تیم ملی والیبال بانوان شامل حال بازیکنانی شد که حتی 28 ساله هم نشده بودند اما به هر حال مهسا صابری با 26 سال سن جز آن دسته از بازیکنانی بود که در پروسه جوانگرایی عجیب تیم ملی بانوان جای نگرفت.

 • هشدار سرمربی تیم ملی نوجوانان: این بچه ها را فراموش نکنید

  مهم ترین ویژگی عباس چمنیان آرامشی است که دارد، این مرد اما با همه آرامشی که دارد دست به کار بزرگی زده است. او قرار نیست معمار جدید فوتبال در رده های پایه باشد اما موفقیتی که با تیم ملی فوتبال نوجوانان در جام جهانی هند به دست آورد تاریخی و نوبرانه است. تیم تحت هدایت او در جام جهانی به مقام پنجم رسید که اتفاقی بی سابقه در تاریخ فوتبال ایران به شمار می رود.

 • مادر ورزشکار قطع نخاعی در گفتگو با جام جم آنلاین

  همسر علی دایی هزینه های کار درمانی سارا را می دهد

  تقریبا دو سال از سانحه رانندگی سارا عبدالمالکی گذشت، سانحه ای که باعث شد تا سارا از یک بازیکن راگبی، مربی هندبال و یک کیک بوکسینگ کار حرفه ای به یک خانه نشین تبدیل شود، باعث شود تا تمام رویاها و آرزوهایش را فراموش کند و در انتظار عملی شدن وعده کسانی بنشیند که در روزهای نخست بستری شدنش در بیمارستان به او امید به زندگی دادند.

 • در گفتگو با جام جم آنلاین مطرح شد

  درخشان: سخت ترین روزهای زندگی ام را پشت سر گذاشتم / صد رحمت به دردسرهای پرسپولیس!

  باشگاه نفت همچنان کانون حاشیه هاست. این تیم در کمتر از نیم فصل چهار بار سرمربی عوض کرد. حالا نفتی ها آتیلا حجازی را جانشین حمید درخشان کرده اند، مردی که می گوید بابت این جدایی هم دلش شکست هم خستگی بزرگی به تن او ماند.

 • گپ‌وگفت با خدیجه آزادپور، اولین زن طلایی ورزش ایران

  بیمارستان‌سازی با مدال طلا

  از حق نگذریم ورزشکاران در زلزله کرمانشاه سنگ تمام گذاشتند و برای کمک به مردم این منطقه از همه اعتبار خود استفاده کردند. از علی دایی بگیر که از همان روزهای اول وارد میدان شد و کمک‌های زیادی جمع‌آوری کرد، به کرمانشاه و سرپل ذهاب رفت با بچه‌ها فوتبال بازی کرد و با آنها عکس یادگاری گرفت و همین چند روز قبل بود که اعلام کرد، کمک‌های جمع‌آوری شده را به نهاد یا سازمانی نمی‌دهد و خودش آنها را به دست مردم خواهد رساند.

 • با پروانه کاظمی، فاتح قله‌های بلند دنیا

  هر کسی 8000 متر خود را دارد

  امروز در تقویم دنیا به نام روز کوهستان نامگذاری شده است و چقدر غم‌انگیز است که این‌روزها ما داغدار چند نفر از بهترین جوانانی هستیم که عشق به کوهستان، آنها را به دامنه کوه‌های پر از برف کشاند و آن‌قدر این عشق زیاد بود و متقابل که کوه‌‌های سربه فلک کشیده آنها را به ما پس ندادند!

 • با سهیلا منصوریان، یکی از خواهران معروف ووشوکار

  باید به سمت خوشبختی برویم

  زندگی انسان‌های خودساخته همیشه جذاب است. آدم‌های معمولی زندگی‌نامه آنها را می‌خوانند، می‌بینند یا می‌شنوند و خیلی زود این افراد برایشان به قهرمان‌هایی دور از دسترس تبدیل می‌شوند! کمتر کسی است که باور کند آن قهرمانان هم آدم‌هایی هستند شبیه بقیه، با این تفاوت که هرگز تسلیم نشده‌اند و برای رسیدن به آرزوها و اهدافشان مبارزه کرده‌اند.

 • گفت و گوی جام جم آنلاین با دختری که گلش گل برتر ماه در برنامه نود شد؛

  بی انصافی است اگر بگویید مردم به خاطر دختر بودن به من رای دادند / هر کسی نمی تواند قیچی برگردان بزند

  او از همان دست ستاره هایی است که دیده نمی شود. ستاره ای که گل می زند، گل می سازد، نتیجه یک مسابقه را برمی گرداند و در ترکیب تیم ملی فوتسال هم می درخشد.