لوگوی جام جم ورزشی
 • فائقی: وزیر ورزش دولت روحانی مورد تایید همگان است

  سعید فائقی، چهره‌ ای که حدود 12 سال پیش و در زمان مدیریت مصطفی هاشمی طبا، رییس وقت سازمان تربیت بدنی، نفر دوم مدیریت ورزش کشور بود، اکنون در شرایطی که گذر زمان چهره او را پیرتر کرده است همچنان با دقت مسائل ورزش را دنبال می‌کند. می‌گوید ورزش پدیده‌ ای است که انسان را عاشق خود می‌کند که نمی‌تواند آن را کنار بگذارد. او معتقد است برای پیشبرد بهتر ورزش باید از همه تجارب مدیران گذشته و بزرگان ورزش بهره برد و نمی‌توان با آزمایش و خطا ورزش را هدایت کرد، ضمن آنکه نباید فریب نتایج جرقه‌ ای را خورد و ورزش را باید به اهلش سپرد.

 • رویارویی پرسپولیس و کریمی را حساس نکنیم

  خوشبختانه تیم ما برخلاف فصل قبل، تمریناتش را خیلی زود شروع کرد، هرچند ما درگیر بازی‌های تیم ملی بودیم و تیم کاملی را در اردوی اول نداشتیم، اما همان که بچه ها زود دور هم جمع شدند و برای بدنسازی و سایر برنامه‌ها استارت زدند.

 • هدیه های فراموش نشدنی

  ولاسکو و کرش ، سفرای ورزشی ایران

  چند سال پیش، درست زمانی که زوران گاییچ صربستانی با آن همه آوازه وارد تهران شد و قرارداد خود را با فدراسیون والیبال ایران منعقد کرد تا هدایت تیم ملی را در دست گیرد انتقادهایی به خاطر نوع قرارداد این مربی به فدراسیون وارد شد.

 • ارایه فوتبالی زیبا هدف اول ماست

  من کار خودم را می‌کنم و کاری ندارم الان مربیان برزیل چه کسانی هستند. اگر در بازی‌های باشگاهی بدرخشید، همیشه شانسی هست که به تیم ملی هم دعوت شوید.

 • گفتگو با بالوتلی:

  اصلا فکر کنید من دیوانه ام!

  یک فصل بازی کردن در اینجا با اتفاق‌های زیادی همراه بود. گاهی لحظات بسیار خوبی را تجربه کردم اما گاهی آنقدر اوضاع سخت و دشوار شد که اعتراف می‌کنم ناامید شده بودم.

 • کاستا مقصر است یا فدراسیون؟

  شاگردان هلنا کاستا که فکر می‌کردند زیر سایه این مربی پرتغالی شانس زیادی برای صعود به مرحله نهایی انتخابی جام جهانی دارند و تنها تایلند را به عنوان حریف خطرساز خود در این مسابقه‌ها می‌دیدند،از پس تایلند که هیچ، حتی نتوانستند از سد فیلیپینی‌های بی‌نام و نشان(تیم هجدهم آسیا) برآیند.

 • با حامد حدادی ملی پوش تیم بسکتبال فینیکس سانز

  شماره 98 یعنی افتخارم ایران

  می‌خواستم زودتر به ایران بیایم اما مشکلاتی داشتم که مانع آمدنم شد.اخبار استقلال را دنبال می‌کنم چون یک استقلالی‌ام و در آن روز می‌دانستم جشن قهرمانی استقلال برگزار می‌شود بنابراین بهترین فرصت بود تا اقامت چند هفته‌ای در ایران را با تماشای بازی تیم محبوبم آغاز کنم.