لوگوی جام جم ورزشی
 • مسابقات تیر و کمان قهرمانی کشور

  عکاس: علی صفری

  دومین مرحله مسابقات آزاد تیر و کمان کشوری بزرگداشت سردران شهید رجایی،بابایی،ابوترابی و سه هزار شهید استان قزوین در ورزشگاه شهید رجایی قزوین برگزار شد.

 • 104 روز تا المپیک

  المپیک بزرگ‌ترین رویداد ورزشی است که هر ورزشکاری آرزو دارد یک بار آن را تجربه کند. امسال بازی‌های المپیک تابستانی در ریودوژانیرو برگزار می‌شود که این رویداد بزرگ 28 رشته ورزشی و هزاران ورزشکار با ملیت‌های مختلف را زیر پرچم المپیک جمع می‌کند. ایران نیز مانند سال‌های پیش در میدان المپیک حاضر است تا علاوه بر تحقق شعار دوستی ملت‌ها، دستاورد ورزشی خود را به نمایش بگذارد. بر این اساس هر روز به اتفاقات المپیکی ورزش نگاه کوتاهی می‌اندازیم.

 • پایان سفر پرحاشیه کمانداران به آمریکا همراه با شکست

  در پایان چهارمین مرحله رقابت های جام جهانی تیروکمان داخل سالن در لاس وگاس آمریکا کمانداران کامپوند ایران با شکست در مرحله مقدماتی این رقابتها از راهیابی به مرحله حذفی انفرادی بازماندند و از دور مسابقات خارج شدند.

 • نوزدهمین دوره رقابتهای تیروکمان قهرمانی آسیا

  سهمیه المپیک از دست ایران رفت

  جام جم ورزشی: در ادامه رقابتهای تیر و کمان قهرمانی آسیا در ورزشگاه راجامانگالا در تایلند، مردان ریکرو ایران با باخت به حریفانشان از کسب سهمیه المپیک ۲۰۱۶ریو بازماندند.

 • باز هم ابهام در مجمع تیر و کمان

  رقابت‌های قهرمانی آسیا در تایلند در بحبوحه انتخابات ریاست فدراسیون تیروکمان برگزار می‌شود؛ جایی که ورزشکاران ایرانی باید سهمیه المپیک ریو را از این رقابت‌ها به دست بیاورند دقیقا در ایران قرار بود تکلیف یکی از انتخابات پرسر و صدای فدراسیون‌های ورزشی روشن شود.

 • تصمیم بزرگ زهرا نعمتی

  کاروان ورزش ایران در حالی خود را برای حضور در بازی‌های المپیک 2016 ریودوژانیرو آماده می‌کند که مسئولان کمیته ملی المپیک امیدوارند در این دوره بتوانند طلسم بی‌مدالی بانوان ورزشکار ایرانی را در این رویداد ورزشی دنیا بشکنند؛ امیدی که با زهرا نعمتی، کماندار معلول کشورمان حالا پررنگ‌تر شده است.

 • تیم ملی تیروکمان در بخش ریکرو به دنبال سهمیه المپیک است

  نوک پیکان کمانداران به سوی «ریو»

  ملی‌پوشان تیروکمان ایران برای رقابت‌های قهرمانی آسیا در تایلند آماده می‌شوند. این رقابت‌ها از دهم آبان برگزار خواهد شد، اما تیم‌های کامپوند و ریکرو ایران ده روز زودتر به محل برپایی رقابت‌ها می‌روند تا آمادگی خود را برای این دوره بیشتر کنند.