لوگوی جام جم ورزشی
 • با وجود شکست های متوالی جوانان در رقابتهای جهانی؛

  مشحون:عملکرد جوانان فراتر ازانتظاربود

  رییس فدراسیون بسکتبال کشورمان با اعلام رضایت از عملکرد تیم بسکتبال جوانان در رقابت های جهانی این رشته در جمهوری چک گفت: امیدوارم افتخارآفرینی بازیکنان جوان بسکتبال نیز به خوبی دیده شود.

 • بهترین‌های لیگ جهانی والیبال

  موسوی همچنان بر فراز تور

  محمد موسوی عراقی در پایان هفته پنجم مسابقات لیگ جهانی والیبال همچنان در صدر بهترین مدافعان قرار دارد ضمن اینکه بازیکنانی از صربستان، هلند، کوبا، برزیل، آمریکا و کره‌جنوبی هم صدرنشین بهترین‌های دیگر بخش‌ها هستند.

 • ایران، مغلوب تجربه ایتالیا؛

  ولاسکو: فرصت پیروزی را از دست دادیم

  سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از شکست نزدیک مقابل ایتالیا در رقابتهای لیگ جهانی گفت تیم تحت رهبری او فرصت پیروزی در این دیدار را از دست داده است.

 • بازگشت تیم ملی به کشور با پرواز اختصاصی؛

  داورزنی: تا آخرین نفس می جنگیم

  محمدرضا داورزنی گفت: خوشبختانه با حمایت‌های هیات دولت تیم ملی پس از دیدار با کوبا با یک پرواز اختصاصی به ایران بازمی‌گردد.

 • گزارش زنده از ساساری ایتالیا

  مردان سربلند والیبال ایران یک امتیاز دیگر از ایتالیا گرفتند

  تیم ملی والیبال برای دومین بار در خاک ایتالیا به میدان رفت و بعد از یک بازی غرورانگیز با شکست 3 بر 2 برابر حریف یک امتیاز دیگر از میزبان خود گرفت. و در مجموع دو دیدار، ایران با امتیاز 4 بر 2 در برابر ایتالیا پیروز شد.

 • سرمربی تیم ملی والیبال ایران از پیروزی بر ایتالیا می گوید؛

  ولاسکو: ایران روحیه خود را از دست نداد

  سرمربی تیم ملی والیبال پس از پیروزی برابر ایتالیا گفت: بازیکنان در طول بازی و حتی زمانیکه زایتسف با تمام توانایی‌هایش وارد زمین شد، روحیه خود را حفظ کردند و به مبارزه ادامه دادند.

 • والیبال نوجوانان جهان - مکزیک؛

  تیم ایران مغلوب روسیه شد

  تیم والیبال نوجوانان دومین دیدار خود در مسابقات قهرمانی جهان را به روسیه واگذار کرد و در جدول رده‌بندی گروه سوم این مسابقات با سقوط یک پله‌ای مواجه شد.

 • فرهاد قائمی: به بازی در کنار هم تیمی هایم افتخار می کنم

  مودنا - لیگ جهانی والیبال/فرهاد قائمی که در بازی آخر مقابل صربستان در ست اول از ناحیه کمر مصدوم و راهی بیمارستان شد، در این روز ها دوره درمان خود را زیر نظر سیامک افروزی پزشک و فیزیوتراپ تیم ملی پشت سر می گذارد.

 • برنادی: ایران باید قدر ولاسکو را بداند

  مودنا – لیگ جهانی والیبال /تمرینات تیم ملی ایران در سالن پالازاکای مودنا تماشاگران ویژه ای دارد و بازیکنان و مربیان بزرگ والیبال دنیا برای دیدن تمرینات ولاسکو در تیم ایران به این سالن می آیند. به گونه ای تعداد تماشاگران تمرینات تیم ایران بیشتر از تعداد تماشاگران تمرینات ایتالیاست.