لوگوی جام جم ورزشی
 • یوسین بولت بسکتبالیست شد

  یوسین بولت سریعترین دونده جهان که علاقه زیادی به امتحان کردن دیگر رشته های ورزشی دارد این بار در تیم ستارگان بسکتبال NBA به میدان رفت.

 • پیمان اکبری در گفت و گو با جام جم ورزشی :

  شان والیبال باید حفظ شود

  جام جم/ پیکان به عنوان مدعی شماره یک قهرمانی در لیگ برتر والیبال شناخته می شود هر چند پیمان اکبری سرمربی این تیم با احتیاط بیشتری درباره قهرمانی تیمش صحبت می کند و قصد ندارد از هم اکنون تیمش را قهرمان این دوره از رقابتهای لیگ برتر بداند.

 • اساسنامه اصلاح شده تا سه‌شنبه ارسال می‌شود ؛

  افشارزاده: ضرب الاجلی علیه ایران تعیین نشده است

  این روزها همه اهالی ورزش منتظر تکلیف نهایی یک اساسنامه هستند. حتی دبیرکل کمیته ملی المپیک با اشاره به اینکه اکثر ایرادات گرفته شده از سوی IOC به اساسنامه ایران "عبارتی" است، می گوید حداکثر تا روز سه‌شنبه اساسنامه اصلاح شده به IOC ارسال می شود.

 • اولین فهرست ولاسکو اعلام شد

  روزهای پرکار در تالار والیبال آزادی

  سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان اسامی بازیکنان دعوت شده به اولین اردوی آمادگی تیم های ملی برای حضور در لیگ جهانی 2013 و مسابقات زیر 23 سال جهان را اعلام کرد.

 • به دلیل رفتار نامتعارف در لیگ برتر والیبال

  نادی به تیم ملی دعوت نشد

  نام علیرضا نادی کایپتان تیم ملی والیبال ایران در لیست جدید تیم خولیو ولاسکو سرمربی تیم ملی دیده نمی شود. ظاهرا رفتارهای غیر متعارف کاپیتان دلیل خط خوردن او از تیم ملی است.نادی در طول بازی های لیگ به داوری ها خیلی معترض بود.

 • فینال غیر قابل پیش بینی است

  نفر زاده: حیف بود اگر به پلی آف نمی رسیدیم

  تیم والیبال سایپا توانیست در هفته پایانی مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور با کسب 42 امتیاز جایگاه سومی جدول رده بندی را کسب و به پلی آف صعود کند این در حالی است که سرمربی این تیم می گوید که سایپا با حذف از پلی آف هیچ فاصله ای نداشت.

 • لیگ برتر هندبال به نقطه اوج رسید؛

  نبرد قهرمانی در هفته شانزدهم

  هفته شانزدهم رقابتهای لیگ برتر آقایان از فردا پنجشنبه 1391/11/26 با برگزاری دیدارحساس تیمهای اول و سوم جدول رده بندی بعنی ثامن الحجج مشهد و فولاد مبارکه اصفهان آغاز خواهد شد.