لوگوی جام جم ورزشی
 • در رنکینگ جهانی

  صعود بانوی المپیکی تیراندازی ایران

  فدراسیون جهانی تیراندازی تازه‌ترین رده‌بندی برترین‌های دنیا در ماه گذشته میلادی را منتشر کرد که طی آن الهه احمدی در رشته تفنگ بادی در رده هفتم جهان قرار گرفت.

 • دغدغه اصلی ما برگزاری یک تورنمنت چند جانبه است

  کرم زاده : برای تیم ملی بسکتبال بانوان مربی خارجی جذب می شود

  عدم پذیرش حجاب بسکتبالیستهای زن ایرانی از سوی فدراسیون جهانی بسکتبال (فیبا) غیبت طولانی مدت بسکتبال بانوان ایران را در مجامع بین المللی باعث شده است.

 • گران ترین زنان ورزشکار ایرانی را بشناسید؛

  میلیون تومانی ها!

  دور زمانی نبود که لیگ های بانوان در رشته های مختلف ورزشی فقط بستری برای ارائه توانایی علاقه مندان به ورزش محسوب می شد و بازیکنان هیچ توقعی برای کسب درآمد بابت حضور در این لیگ ها نداشتند .

 • واکنش مربیان زن به مربی پرتغالی تیم ملی فوتبال بانوان؛

  تحت تاثیر موج پرتغالی

  سه ماه از حضور کاستای پرتغالی در فوتبال ایران و انتخابش به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان ایرانی می گذرد اما او سه روز است که رسما کار خود را شروع کرد.

 • کریکت بانوان کاپ "توسعه و پیشرفت" آسیا را دریافت کرد

  تیم ملی کریکت ایران که با کسب مقام ششمی به کار خود در رقابتهای کریکت قهرمانی بانوان آسیا که به میزبانی تایلند برگزار شد پایان داد از سوی مسئولان برگزاری این رقابت ها کاپ "توسعه و پیشرفت" را به خود اختصاص داد.

 • هفته نهم لیگ برتر هندبال بانوان

  جنگ مدعیان قهرمانی را کردستان برد

  سلطه سبزواری های هم بر لیگ برتر هندبال مردان ادامه دارد و هم بر لیگ برتر زنان. ثامن الحجج سبزوار که در لیگ برتر هندبال مردان مدعی اصلی قهرمانی است در بخش بانوان نیز در لیگ برتر هندبال بانوان یکه تازی می کند و هم اکنون در صدر جدول رده بندی قرار دارد.

 • ادامه رقابتهای لیگ شمشیربازی بانوان

  پیشتازی اصفهانی ها در اسلحه های اپه و سابر

  در هفته دوم لیگ سراسری شمشیربازی بانوان تیم های موسسه رسانه های برتر اصفهان وهیئت شمشیربازی یزد با پیروزی مقابل حریفان خود صدرنشین لیگ در دو اسلحه اپه و سابر باقی ماندند.

 • نایب رییس فدارسیون والیبال در امور بانوان :

  والیبال بانوان نگاهی ویژه می خواهد

  والیبال بانوان در سال 91 توفیق چندانی چه در رده ملی و چه در رده باشگاهی به دست نیاورد و محدود به همان چیزی بود که سال های گذشته نشان داد.