لوگوی جام جم ورزشی
 • کریمی مصدوم دعوت نشد

  فهرست نفرات دعوت شده به تیم ملی فوتسال اعلام شد

  سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان ۳۰ بازیکن را به اردوی تیم ملی فوتسال بانوان دعوت کرد که در لیست اعلام شده بر خلاف لیست اعلامی تیم ملی فوتبال بانوان نام نیلوفر اردلان به چشم می خورد.

 • لیگ برتر فوتبال بانوان و یک مشکل همیشگی ؛

  باز هم 2 بازی لغو شد

  تعداد بازی های لغو شده در لیگ برتر فوتبال بانوان از شمارش خارج شده است. از ابتدای لیگ تا امروز 17 هفته از لیگ سپری شده است به طور متوسط هر هفته یک بازی لغو شده است و در آخرین مورد نیز دو دیدار در هفته جدید برگزار نمی شود.

 • استاد بین المللی شطرنج بانوان:

  هنوز به جایگاه واقعی ام نرسیده ام

  تغییرات چشمگیر در قیمت ارز تاثیرات خود را بر روی شطرنج هم گذاشت، رشته ای خاص و ذهنی که تنها ابزاری که برای پیشرفت نیاز داشت مربی خارجی بود اما حالا دیگر این تنها ابزار مهم خود را هم از دست داده است .

 • در رنکینگ جهانی

  صعود بانوی المپیکی تیراندازی ایران

  فدراسیون جهانی تیراندازی تازه‌ترین رده‌بندی برترین‌های دنیا در ماه گذشته میلادی را منتشر کرد که طی آن الهه احمدی در رشته تفنگ بادی در رده هفتم جهان قرار گرفت.

 • دغدغه اصلی ما برگزاری یک تورنمنت چند جانبه است

  کرم زاده : برای تیم ملی بسکتبال بانوان مربی خارجی جذب می شود

  عدم پذیرش حجاب بسکتبالیستهای زن ایرانی از سوی فدراسیون جهانی بسکتبال (فیبا) غیبت طولانی مدت بسکتبال بانوان ایران را در مجامع بین المللی باعث شده است.

 • گران ترین زنان ورزشکار ایرانی را بشناسید؛

  میلیون تومانی ها!

  دور زمانی نبود که لیگ های بانوان در رشته های مختلف ورزشی فقط بستری برای ارائه توانایی علاقه مندان به ورزش محسوب می شد و بازیکنان هیچ توقعی برای کسب درآمد بابت حضور در این لیگ ها نداشتند .

 • واکنش مربیان زن به مربی پرتغالی تیم ملی فوتبال بانوان؛

  تحت تاثیر موج پرتغالی

  سه ماه از حضور کاستای پرتغالی در فوتبال ایران و انتخابش به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان ایرانی می گذرد اما او سه روز است که رسما کار خود را شروع کرد.

 • کریکت بانوان کاپ "توسعه و پیشرفت" آسیا را دریافت کرد

  تیم ملی کریکت ایران که با کسب مقام ششمی به کار خود در رقابتهای کریکت قهرمانی بانوان آسیا که به میزبانی تایلند برگزار شد پایان داد از سوی مسئولان برگزاری این رقابت ها کاپ "توسعه و پیشرفت" را به خود اختصاص داد.