لوگوی جام جم ورزشی
 • لیگ برتر فوتبال بانوان و یک مشکل همیشگی ؛

  باز هم 2 بازی لغو شد

  تعداد بازی های لغو شده در لیگ برتر فوتبال بانوان از شمارش خارج شده است. از ابتدای لیگ تا امروز 17 هفته از لیگ سپری شده است به طور متوسط هر هفته یک بازی لغو شده است و در آخرین مورد نیز دو دیدار در هفته جدید برگزار نمی شود.

 • عواقب ترک بدون اجازه اردوی تیم ملی؛

  عقیلی در آستانه یک محرومیت بزرگ

  مدافع ایرانی تیم فوتبال القطر که سه شنبه شب بدون هماهنگی با کادر فنی محل اردوی تیم ملی را ترک کرد با ارجاع پرونده اش به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در آستانه محرومیت از حضور در بازی های ملی و فوتبال داخلی قرار خواهد گرفت.

 • فولاد دنبال رکورد ماندگار

  راه آهن صدرنشینی استقلال را می گیرد؟

  هفته بیست و پنجم دوازدهمین دوره رقابت‌های فوتبال لیگ برتر در شرایطی با رویارویی راه آهن و استقلال پیگیری خواهد شد که آبی‌پوشان به واسطه اتفاقاتی که برای سرمربی‌شان افتاده روزهای پرحاشیه‌ای را سپری می‌کنند.

 • چگونه پلیس یوروپل وارد پرونده فساد فوتبال شد؟

  مرد 48 ساله عروسک گردان تبانی در فوتبال

  یک روزنامه نگار کانادایی به نام «دکلان هیل» سیستم پیچیده کارهای غیرقانونی «تان سیت» را شناسایی و کشف کرده و آن را در اختیار یوروپل گذاشته است.

 • اسم شناسنامه ام محمد است

  داوری:نمرات کیکر دلسردم نمی کند

  دانیال داوری ، بازیکن ایرانی – لهستانی که در آلمان با واکنش های سریعش مورد توجه است با عملکرد خوب به تیمش آینتراخت برانشواگ کمک کرده است تا در آستانه صعود به بوندسلیگا یک آلمان قرار بگیرد.

 • توصیه دکتر به علی کریمی ؛

  دویدن فقط در خط مستقیم

  وﻗﺘی ﺣﺪود دﻗﯿﻘﻪ 75 ﺑﺎزی ﺑﺎ ﺻﺒﺎ دﭼﺎر ﺿﺮبدیدگی از ﻧﺎﺣﯿﻪ زاﻧﻮ ﺷﺪ ﻓکﺮش را ھﻢ ﻧﻤیکﺮد کﻪ این ﻣﺼﺪوﻣﯿﺖ ﭼﻨﺪ ھﻔﺘﻪ او را از ﻣﯿﺎدیﻦ ﻓﻮﺗﺒﺎل دور کﻨﺪ .

 • ترک اردو به خاطر قرار نگرفتن در ترکیب اصلی

  شوک عقیلی!

  شوک مهدی رحمتی با کناره گیری از تیم ملی فوتبال به پایان نرسیده بود که خبر دیگری بحران تازه این تیم ساعاتی قبل از اولین بازی در دور مقدماتی جام ملت های آسیا شد.

 • تیم ملی را به خاطر ایران دوست داریم

  بیاییم کاری به خنده‌های مدیران فوتبالی‌مان یا مدیریت‌های خنده‌آورشان نداشته باشیم و مردانه از عمق جان و اخلاق‌مدارانه به حمایت و تشویق یکپارچه از تیم ملی بپردازیم .