لوگوی جام جم ورزشی
 • راهی برای برگشت رحمتی باقی نمانده است

  کی‌روش: محرومیتم توطئه است!

  من سرمربی تیم ملی ایران هستم. یک بازیکن در رسانه ها اعلام کرده از تیم ملی بازنشسته شده و این وظیفه من است که وقتی یک بازیکن نمی خواهد برای تیم ملی بازی کند از بازیکنان دیگری دعوت کنم که برای حضور در تیم ملی آماده اند. من دلم باید برای آنها بسوزد.

 • هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال

  اوجگیری استقلال با پیکان در روز گلزنی فرهاد مجیدی

  در روزی که تراکتورسازی و سپاهان برابر حریفان خود متوقف شدند ، استقلال در ورزشگاه آزادی با سه گل پیکان بحران زده را شکست داد تا موقعیت خود را در صدر جدول رده بندی تثبیت کند .

 • گل محمدی: حیف، می‌توانستیم برنده باشیم

  یحیی گل محمدی سرمربی جوان پرسپولیس که اولین تجربه حضورمربیگری اش را در شهرآورد پشت سر می‌گذاشت، در طول بازی حرص و جوش زیادی خورد برای آنکه بازیکنان تیمش را به بازی رو به جلو و شناور تهییج کند.

 • قلعه نویی : بازی دو تیم مطابق انتظارها نبود

  امیر قلعه نویی هر چند که ته دلش از مساوی راضی بود و با این تک امتیاز هم دوباره صدرنشینی را از تراکتورسازی پس گرفت ، اما او نیز نتوانست در پایان بازی ناراحتی اش را از نتیجه رقم خورده ابراز نکند .

 • هنرمندان تساوی در شهرآوردها

  بازیکنان استقلال و پرسپولیس را باید هنرمندان تساوی در بازیهای شهرآورد دانست ، بازیکنانی که چون برد و باخت را چندان در سرنوشت تیم خویش در جدول دخیل نمی دانند به مساوی راضی می شوند تا در پایان شهرآورد 76 دو تیم نیز یک مساوی به آمار تساوی های سرخابی اضافه شده و جلوی آن عدد 33 نوشته شود .

 • نبی: فیلم صحبت کی‌روش با بازیکن کره‌ای را به فیفا ارسال کردیم

  با یک تیم اروپایی بازی می‌کنیم

  وکیلی که در سوئیس مستقر است را گرفتیم تا پیگیر این مسئله باشد و اکنون پرونده در مرحله تجدید نظر در فیفا است و نتیجه در رویهای آینده اعلام می‌شود . انچه مسلم است این است که مربیان در طول مسابقه عکس‌العمل‌های مختلفی را نشان می‌دهند و ما فیلم بازی و صحبت کی‌روش با بازیکن کره‌ای را و اینکه در چه دقیقه‌ای این اتفاق افتاده است را برای فیفا ارسال کرده‌ایم .

 • فیفا سرمربی ایران را دوجلسه محروم کرد

  کی‌روش غایب بزرگ تیم ملی در دیدار با قطر

  پس از اعلام رای فیفا فدراسیون فوتبال به رای صادره اعتراض کرده تا این محرومیت به یک جلسه کاهش یابد تا کی‌روش بتواند در دیدار حساس مقابل قطر در دوحه روی نیمکت تیم ملی بنشیند. حتی پیش از این گفته شده بود که تصاویری از عملکرد بازیکنان کره‌ای که با آرنج به صورت بازیکنان تیم ایران زدند برای فیفا ارسال شده است.

 • نبی سرپرست موقت تیم ملی شد

  نظر کی‌روش درباره رحمتی عوض می‌شود

  فدراسیون مستنداتی را در این باره به فیفا فرستاده است که بخشی از آن‌ها شامل عملکرد بازیکنان کره‌ای در آن مسابقه و اختصاصا در مواجهه با سرمربی تیم ایران بود. توضیحاتی که برای فیفا ارسال شده بسیار کامل است و امیدواریم هرچه زودتر فیفا محرومیت کی‌روش از نشستن روی نیمکت تیم ملی در بازی خرداد مقابل قطر را لغو کند.