لوگوی جام جم ورزشی
 • چراغ سبز برای بازگشت به پرسپولیس؛

  حقیقی: دلم برای پرسپولیس تنگ شده است

  دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه دلش برای پرسپولیس تنگ شده است تلویحا از تمایل خود برای بازگشت به این تیم خبر داد.

 • او نمی تواند بهترین بازیکن جهان باشد

  لارسن: رونالدو بدشانس است

  مهاجم سابق بارسلونا معتقد است کریستیانو رونالدو بد شانس است که در عصر لیونل مسی، فوتبال بازی می‌کند چرا که با درخشش های بی پایان مسی نمی تواند خود را به عنوان تنها بازیکن برتر جهان معرفی کند.

 • از سوی تلویزیون کاتالونیا صورت گرفت؛

  مقایسه بازیکن رئال مادرید با کفتار!

  شبکه سه تلویزیون کاتالان ویدئو جنجالی را تهیه کرده است که بازیکنان رئال مادرید از جمله پپه را به کفتار تشبیه کرده است که برای به دست آوردن طعمه خود (لیونل مسی) به سرعت و قدرت زیاد به سمت او می رود.

 • خوشحالی مدیر عامل سرخ ها از قهرمانی تیم های غیر فوتبالی پرسپولیس؛

  رویانیان: باشگاه پرسپولیس مختص فوتبال نیست

  مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: خوشحالم تیم‌های غیر فوتبالی باشگاه پرسپولیس روی سکوهای قهرمانی می‌روند و ما امیدواریم در راستای توسعه فعالیت‌های باشگاه، برنامه‌های دیگری را نیز اجرایی کنیم.

 • فیفا محرومیت کروش را می‌بخشد

  نصیرزاده: اثبات تبانی مشکل است

  رییس کمیته حقوقی فدراسیون فوتبال با ابراز امیدواری نسبت به بخشش محرومیت کارلوس کی‌روش از سوی فیفا،‌ گفت: وکیل فدراسیون درخواست تعلیق کرده و چون کی‌روش در بازی‌های مقدماتی جام جهانی سوءسابقه نداشته، به احتمال فراوان فیفا محرومیت او در بازی با قطر را می‌بخشد.

 • آغاز دور مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا؛

  صبا به دنبال افزایش سهمیه های ایران در آسیا

  در ادامه رقابتهای مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا تیم صبای قم این شانس را دارد که با پیروزی مقابل حریف سرسخت عرب خود سهمیه های ایران را در این رقابتها افزایش بدهد.