لوگوی جام جم ورزشی
 • قطبی سیاه باز بود؛

  رضایی: زیر بار حرف زور نمی روم

  شیث رضایی از جمله بازیکنانی بود که توانست در میان بازیکنان سرشناس فوتبال برای خود در ترکیب اصلی تیم پر هوادار پرسپولیس جایگاهی دست و پا کند. بازیکن همیشه جنجالی فوتبال ایران اعتقاد دارد که حق او در این فوتبال خورده شده است و خودش هم نمی داند چرا و به چه دلیل!

 • ادامه مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان اروپا؛

  کار سخت باواریایی ها در لندن

  در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، بایرن مونیخ در انگلیس به دیدار آرسنال می‌رود و پورتو با مالاگا روبرو می‌شود.

 • هفته بیست و چهارم لالیگا؛

  رئال ده نفره پیروز شد

  رئال مادرید در آخرین بازی هفته بیست و چهارم توانست با دو گل از سد میهمانش رایو وایکانو بگذرد این درحالی است که رئالی ها با اخراج راموس ده نفره شده بودند.

 • گل محمدی راضی از برد سرخ پوشان

  اعتبار به پرسپولیس بازگشت

  در مجموع از داوری راضی بودم اما در یکی دو صحنه در محوطه جریمه خطا اتفاق افتاد من روی صحنه ولاتکو بحث دارم.

 • سپاهان در وقت های اضافی تسلیم شد

  صعود دوباره پرسپولیس با گل نوروزی

  پرسپولیس به لطف گل دیرهنگام نوروزی سپاهان را در خانه شکست داد.سرخپوشان بعد از این برد با سه پله صعود در جایگاه ششم رده بندی قرار گرفتند . شکست سپاهان بیش از همه آبی ها را خوشحال کرد چون حالا فاصله خود را با رقیب اصفهانی بیشتر می بینند.

 • برتری راه آهن برابر داماش

  سلام پر ماجرای دایی!

  راه آهن بعد از چند هفته ناکامی دوباره رنگ برد را دید اما سلامی که علی دایی در آخر مسابقه به عسگری داد منجر به حاشیه های تازه این مربی با دپارتمان داوری شد.دایی هفته پیش هم با انتقاد از داوری باعث کناره گیری ترکی از قضاوت شد.

 • دورود ضد سرخابی ها

  باخت به تراکتورسازی با شعار علیه قرمز و آبی !

  تراکتورسازی در دورود از سد میزبان خود گهر گذشت اما طرفدراران تیم میزبان علیه سرخابی ها شعار دادند.بعد از حوادث بازی گهر برابر پرسپولیس در تهران به نظر می رسد دیگر دورود شهری ایمن برای سرخابی ها نیست.

 • مستقیم از ورزشگاه آزادی

  ترکیب پرسپولیس و سپاهان رویت شد

  دو تیم پرسپولیس و سپاهان لحظاتی است وارد زمین چمن ورزشگاه آزادی شده اند. بازی این دو تیم تا دقایقی دیگر آغاز می شود . در حال حاضر بازیکنان تمرینات گرم کردن قبل از مسابقه را انجام داده اند.در این تمرینات ترکیب نهایی دو تیم مشخص شد.