لوگوی جام جم ورزشی
 • پای لاپورتا هم در میان است

  جاسوس بازی در بارسا!

  "فران سوریانو" متهم به این شده که در زمان حضورش در بارسلونا به جاسوسی می پرداخته است.

 • تعقیب و گریز در صدر

  شیشه عمر پرسپولیس در دست مظلومی

  رویارویی پرسپولیس با تیمی که هدایت آن برعهده پرویز مظلومی است، دو خاطره تلخ و شیرین را از ذهن هواداران تیم سرخ پایتخت تداعی می‌کند. اول شعار تلخ "پرویز سوبله، چوبله" که ماحصل 4 پیروزی متوالی استقلال با هدایت مظلومی برابر پرسپولیس است و دیگری برد رویایی پرسپولیس مقابل استقلال با هت تریک فراموش نشدنی ایمون زاید در عرض 10 دقیقه.

 • گفت و گو با دادستان تهران برای تخفیف یک مجازات طولانی؛

  پروین ، تنها دادرس علی اکبریان

  در شرایطی که علی اکبریان در زندان کم کم در حال فراموش شدن بود به نظر می آید علی پروین تنها دادرس او در این مقطع کنونی باشد.

 • مظلومی:بازیکنان با تفکراتم آشنا شدند

  در انتظار هت تریک زاید برابر پرسپولیس

  فرصت زیادی برای انتقال خواسته‌هایم به بازیکنان نداشته‌ام اما در همین یک هفته‌ای که با بازیکنان بودم سعی کردم آنها را با تفکراتم آشنا کنند.

 • بهترین گلزن لیگ با 11 گل

  همه مردانی که بوی گل می دهند

  فرزاد حاتمی از این 9 گل، یک‌سوم آنها یعنی 3 گل را در نیم‌فصل نخست و در زمانی که بازیکن تیم تراکتورسازی بود، به ثمر رسانده است.

 • شکست 1 - 3 آرسنال برابر بایرن

  مونیخی ها لندن را فتح کردند

  آرسنال ظاهرا در این فصل هم به جامی نخواهد رسید. رویای لیگ قهرمانان آنها با نمایش درخشان بایرن مونیخ در هم شکست. بایرن مونیخ در کلاسی بالاتر از آرسنال بازی می‌کرد و عملا صعود خود را به دور بعدی قطعی کرده، مگر آن که آرسنال در آلیانس آره‌نا دست کم سه گل به بایرن بزند!

 • میزبانی از کاتالان ها با کوله باری از مصدومیت

  میلان ـ بارسا؛ حسن ختام دور رفت

  هفت سال است میلانی‌ها طعم پیروزی را در برابر غول سال‌های اخیر فوتبال باشگاهی جهان نچشیده‌اند. درست مثل سال‌هایی که بارسلونا با تمام قدرت، محبوبیت و ستاره‌های پرشمارش همواره برابر میلان بزرگ زانو می‌زد .

 • 17 مورد مشکل در استادیوم تبریز

  نخستین میزبانی آسیایی‌ در لیگ قهرمانان

  در حالی که حدود یک هفته به اولین بازی تیم تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا مقابل الجزیره امارات زمان باقی مانده، با برطرف کردن شدن مشکلات و نواقص ورزشگاه یادگار امام، این ورزشگاه آماده انجام این بازی شده است.

 • پروویچ:امیدوارم بالاتر از ما ببازند

  ما تیمی با چراغ خاموشیم!

  گل مارکو پروویچ به عنوان برترین گل دو ماه اخیر لیگ برتر فوتبال انتخاب شد با این حال آرزوهای مارکو بیشتر از این حرف هاست: سعی می کنیم بازی به بازی خودمان را بالا بکشیم و امیدوارم تیم های بالای ما بد نتیجه بگیرند تا ما بتوانیم به بالای جدول برسیم.