لوگوی جام جم ورزشی
 • حجت الاسلام علیپور خبر داد:

  شش مربی و سرپرست محروم می‌شوند

  دبیر کمیته رسیدگی به تخلفات حرفه‌ای فوتبال از محرومیت شش مربی و سرپرست در پی محرز شدن تخلفاتشان طی روزهای آینده خبر داد.

 • فکر می کردم ارتباط در تیم ملی سخت باشد

  دانیال داوری: کلاس فارسی رفته ام تا خوب حرف بزنم

  دانیال داوری می گوید: من عاشق غذاهای ایرانی هستم.قرمه‌سبزی را دوست دارم اینکه من ایرانی هستم یا آلمانی سوال سختی است. من شاید چند فرهنگی باشم ولی اصلیتم ایرانی است ولی در آلمان بزرگ شده‌ام.

 • شانس اندک مورینیو برای فتح سومین جام اروپایی

  رئال امشب دیوانه وار بازی می کند

  خوزه مورینیو حتی اکنون که در آستانه دیدار برگشت با بورسیادورتموند قرار دارد، نمی‌تواند آنچه لواندوفسکی و بورسیادورتموند در دیدار رفت بر سر او و تیمش آوردند، فراموش کند. او لواندوفسکی را بزرگ‌ترین شوک می‌داند.

 • پسر ترسو و لاغر لهستانی ها؛ اکنون مرد اول فوتبال اروپاست

  این لهستانی فرا زمینی

  او حالا نخستین بازیکن در تاریخ فوتبال اروپاست که در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا فقط در یک بازی 4 گل زده است. او نه مسی است، نه رونالدو ، نه لمپارد، نه زیدان و نه هر ستاره بزرگ دیگری در فوتبال اروپا. او لواندوفسکی است.

 • با پیروزی بر ملوان

  پرسپولیس 50 امتیازی شد

  تیم فوتبال پرسپولیس در مقابل ملوان به پیروزی یک بر صفر رسید تا با کسب این سه امتیاز ، مجموع امتیاز خود را در جدول لیگ برتر به عدد 50 برساند .

 • آلگری : اصرار نکنید ، حرف نمی زنم!

  سرمربی میلان پس از پیروزی برابر کاتانیا به خبرنگاران درباره آینده احتمالی خود در آث میلان گفت: اصرار نکنید، هیچ چیز نمی گویم ، حداقل تا زمانی که فصل تمام نشده است درباره جدایی و یا ماندنم حرف نمی زنم.

 • دست پر از میدان خارج می شویم؛

  حیدری : با صدرنشینی به دور بعد می رسیم

  بازیکن ملی‌پوش تیم فوتبال استقلال با اشاره به دیدار این تیم برابر العین امارات، گفت: امیدورام در این بازی هم برنده شویم تا با صدرنشینی به دور بعد برسیم.

 • اشتباه بزرگ سایت قطری :

  العین برای صعود استقلال را شکست می دهد !

  یک سایت قطری در تحلیلی نوشت العین برای صعود استقلال را شکست دهد و در ادامه نیز به این اشاره کرد که تیم اماراتی موقعیت بهتری برای پیروز شدن دارد و می تواند استقلال را با شکست روانه تهران کند.

 • مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی:

  مطرح کردن تبانی علیه فوتبال آذربایجان شرقی، حاشیه‌سازی است

  مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی مطرح کردن تبانی را حاشیه‌سازی علیه فوتبال این استان دانست و گفت: نباید فدراسیون فوتبال در این میان تابع جوسازی افراد فرصت طلب باشد،

 • در اهواز منتظر 40 هزار هوادار هستیم

  عمران‌زاده : استقلالی ها هم به اندازه مهدوی کیا مهم هستند

  مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: عزت مهدوی‌کیا برای ما مهم است و او را روی چشم می‌گذاریم اما چرا بازی استقلال نباید از شبکه سوم پخش شود؟ باور کنید استقلالی ها هم به اندازه مهدوی کیا مهم هستند.

 • العین هنوز هم خطرناک است

  پاشازاده: استقلال برای سرگروهی باید العین را ببرد

  مدافع سابق تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال برای سر گروهی در گروهش در لیگ قهرمانان آسیا باید العین را در امارات شکست دهد چون سرگروهی از لحاظ روحی روانی بر روی تیم اثر بسیار زیادی می گذارد.