لوگوی جام جم ورزشی
 • واکنش مدیرعامل آبی ها به درخواست "فراقانونی" تراکتورسازی؛

  فتح الله زاده: سهم تراکتور سازان را فراموش نمی کنیم

  مدیرعامل باشگاه استقلال در واکنش به موضع‌گیری باشگاه تراکتورسازی گفت: مگر در بازی رفت تراکتورسازی سهم 10 درصدی هواداران استقلال را فراموش کرد که ما حالا فراموش کنیم؟!

 • شورای تامین موافقت کرد

  راه آهن - پرسپولیس به اکباتان رفت

  شورای تامین استان تهران با برگزاری دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و راه آهن در ورزشگاه اکباتان تهران موافقت کرد. این اتفاق برای اولین بار در تاریخ لیگ برتر رخ می دهد.

 • قرار نیست لشگرکشی کنند

  ماجدی: فقط 10 درصد!

  سرپرست تیم فوتبال استقلال با اشاره به بازی حساس روز جمعه این تیم مقابل تراکتورسازی تبریز گفت: تحت هیچ شرایطی قبول نمی‌کنیم که بیشتر از 10 درصد ورزشگاه آزادی را در اختیار هواداران تراکتورسازی قرار دهیم.

 • قشنگ ترین شوت و گل لیگ را زدم

  جمشیدیان: به دنبال گلزنی بودم

  هافبگ گل زن تیم سپاهان که روز گذشته گل سوم تیمش را با یک شوت محکم به گهر درود تا تیمش سه امتیاز حساس را بگیرد گفت: قشنگ ترین شوت و گل لیگ را زدم.

 • باید از دادکان استفاده کنیم

  مصطفوی : برای آنکه بمانند از کفاشیان حمایت می کنند

  رییس اسبق فدراسیون فوتبال ایران با بیان اینکه فدراسیون فعلی فوتبال در عرصه بین المللی وجهه مناسبی ندارد،گفت:اعضای مجمع و مسوولان این فدراسیون به هرنحوی به دنبال ماندن در پست های خود هستند.

 • نبی: با یک تیم بزرگ ایتالیایی در حال مذاکره‌ایم

  بازی دوستانه در دوم فروردین بعید است

  منتظریم کروش به ایران بازگردد تا نظر نهایی او را دریافت کنیم. اما او قرار شده در سفری که به اروپا داشته با یکی از مربیان بدنساز تیم‌های انگلیسی مذاکره کند تا در اردوی کوتاه مدت تا بازی با کویت در کنار تیم ما حضور داشته باشد.

 • پرونده تبانی روی میز فدراسیون فوتبال

  ایران برای تبانی در فوتبال لبنان به فیفا نامه نوشت

  فدراسیون فوتبال ایران به کمیته‌ بین‌الملل خود ماموریت داده تا پرونده‌ تبانی فوتبال لبنان را با رصد کردن رسانه‌ها و اظهارات مقامات فدراسیون فوتبال لبنان پیگیری کرده و مسایل را به صورت جزئی در اختیار فیفا قرار دهد.

 • در نود دیشب چه گذشت؟

  از چک بلا محل گهر تا سکندری خوردن عادل!

  دیشب برنامه نود به مسایل مختلف فوتبال پرداخت.در هفته ای که گذشت هجوم هواداران داماش به تمرین این تیم در رشت ، چک بلا محل گهر به مدیر یک مهمانسرا و خطری که از جانب وینگادا پرسپولیس را تهدید می کند جزو اخبار پر سر و صدای فوتبال بود که از دوربین نود بررسی شد.

 • کارشناسان داوری در نود

  پنالتی استقلال درست بود

  من قانع نشدم که عمران زاده روی دفاع صبا خطا کرده باشد.اما ضربه مدافع صبا به پای صادقی پنالتی است.