لوگوی جام جم ورزشی
 • کانون داوران بیانیه صادر کرد؛

  جنجال سازی‌ها به ضرر فوتبال است

  کانون داوران فوتبال در بیانیه‌ای جنجال‌سازی علیه داوران را به ضرر کل فوتبال کشور دانست و از فدراسیون فوتبال تقاضا کرد نسبت به اتهام زنندگان قاطعیت بیشتری نشان داده شود.

 • قلعه نویی:یک سایت می خواهد ریشه ام را بزند

  5 از 7 امتیاز تیم ملی مال رحمتی است!

  رحمتی بهترین دروازه‌بان ماست و من اعتقاد دارم از هفت امتیاز تیم ملی پنج تای آن متعلق به رحمتی است، مانند بازی رفت برابر ازبکستان و برگشت مقابل کره. با این حال دست کارلوس کروش برای انتخاب نفرات باید باز باشد، ولی باید توجه داشته باشیم که انتخاب نشدن رحمتی در تیم ملی یک مساله فنی و تاکتیکی نیست.

 • ملوان در شوک تساوی

  فرار فولاد از شکست در ثانیه های پایانی

  در حالی که همه منتظر به صدا درآمدن سوت پایان بازی ملوان - فولاد بودند تیم فوتبال فولاد خوزستان در ثانیه‌های آخر از شکست گریخت . تیم جنوبی به این ترتیب رکورد نباختن خود را پا برجا گذاشت تا حسین فرکی راهیابی به لیگ قهرمانان آسیا را در اهداف خود داشته باشد.

 • در دیدار مقابل صنعت نفت؛

  مظلومی، زاید را خط زد!

  سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم هرمزگان مهاجم ایرلندی خود را برای دیدار با صنعت نفت در ترکیب 18 نفره قرار نداد.

 • دعوت پنهانی فدراسیون از رحمتی

  داستان مهدی رحمتی و حضورش در تیم ملی ایران همچنان سوژه است، اما سر مربی تیم ملی در خصوص وی تغییر موضوع نداده است و این موضوع در فدراسیون مورد بررسی است، آخرین اخبار این تیم را بخوانید.

 • در آغاز هفته 26 لیگ برتر ،

  توفان استقلال در شیراز

  امروز استقلال با تعداد گل های زیاد و با برتری برابر فجرسپاسی شیراز باز هم صدرنشین لیگ برتر باقی ماند اما تفاوت این صدرنشینی به دست آوردت تفاضل گل خوب در مقایسه با حریفانی است که در نزدیکی آبی ها و سایه به سایه آنها در رده بندی تیم ها حرکت می کنند.

 • توسعه زیرساخت های ورزشی

  راه آهن صاحب ورزشگاه اختصاصی می شود

  سرپرست تیم راه آهن گفت: قرارداد باشگاه با شرکت راه آهن در اسفند 91 به پایان می رسد و با خصوصی سازی باشگاه تمام هزینه ها را شرکت راه آهن تأمین می کند.