لوگوی جام جم ورزشی
 • در دیدار مقابل صنعت نفت؛

  مظلومی، زاید را خط زد!

  سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم هرمزگان مهاجم ایرلندی خود را برای دیدار با صنعت نفت در ترکیب 18 نفره قرار نداد.

 • دعوت پنهانی فدراسیون از رحمتی

  داستان مهدی رحمتی و حضورش در تیم ملی ایران همچنان سوژه است، اما سر مربی تیم ملی در خصوص وی تغییر موضوع نداده است و این موضوع در فدراسیون مورد بررسی است، آخرین اخبار این تیم را بخوانید.

 • در آغاز هفته 26 لیگ برتر ،

  توفان استقلال در شیراز

  امروز استقلال با تعداد گل های زیاد و با برتری برابر فجرسپاسی شیراز باز هم صدرنشین لیگ برتر باقی ماند اما تفاوت این صدرنشینی به دست آوردت تفاضل گل خوب در مقایسه با حریفانی است که در نزدیکی آبی ها و سایه به سایه آنها در رده بندی تیم ها حرکت می کنند.

 • توسعه زیرساخت های ورزشی

  راه آهن صاحب ورزشگاه اختصاصی می شود

  سرپرست تیم راه آهن گفت: قرارداد باشگاه با شرکت راه آهن در اسفند 91 به پایان می رسد و با خصوصی سازی باشگاه تمام هزینه ها را شرکت راه آهن تأمین می کند.

 • حاشیه فجرسپاسی - استقلال

  کارلوس کروش تماشاگر ویژه فجر- استقلال

  کارلوس کروش در ورزشگاه حافظیه شیراز حاضر شد. علاوه بر حضور کارلوس کروش در ورزشگاه تشویق سید مهدی رحمتی از سوی تماشاگران از دیگر نکات قابل توجه حاشیه بازی فجر و استقلال بود.

 • آخرین وضعیت مصدومان پرسپولیس

  ناامیدی مهدوی کیا ، امیدهای کریمی

  علی کریمی با روحیه تمرین می کند و بنا به گفته پزشک تیم پرسپولیس روحیه جادوگر کمک می کند تا او دوره درمانی خود را زودتر سپری کند.این در حالی است که بازگشت مهدی مهدوی کیا در ابهام است.مهدوی کیا مصدومیت کهنه دیسک کمر دارد و بازی با سپاهان را از دست داده است.

 • مدیرعامل باشگاه سپاهان:با این برنامه ریزی مخالفم

  تصمیم اول و آخر با خود "نوید کیا"ست

  علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه سپاهان از کروش انتقاد می کند که چرا باشگاه ها را فدای برنامه ریزی تیم ملی کرده است.او یک بار دیگر با اشاره به منطق همیشگی "باشگاه ها تیم ملی را قوی می کنند"از فدراسیون فوتبال می خواهد باشگاه ها را در برنامه ریزی های خود ضعیف نکنند.